Колись він торгував овочами, а тепер гравець Динамо і збірної України. ЕКСКЛЮЗИВ

Луческу назвав його майбутнім українського футболу

В рамках проекту Наша Збірна Микола Васильков взяв інтерв’ю у Дениса Попова. Гравець Динамо та переможець Чемпіонату Світу U-20 у складі збірної України розповів про цікаві моменти зі свого життя:

Про початок кар’єри

Грав у селі просто в футбол. Займався паралельно волейболом. Це була як альтернатива. У мене було багато занять. Батьки не хотіли мене відпускати, бо я був найменшим в родині. Їм було страшно або переживали. Потім їх сестри вмовили, що потрібно спробувати, ризикнути. І якось їм це вдалося.

Про життя на селі

Що таке іграшка в селі? Що знайдеш – то і іграшка. У мене не було іграшок, я завжди був зайнятий якоюсь справою. Мене тато завжди привчав, що потрібно працювати. Завжди по чоловічій частині. В гараж брав постійно. Там іграшки і були: ключі всякі, залізяки. Він завжди машини там ремонтував, а я з ним був.

Про перші гроші

Батьки займалися полем, овочі вирощували. Виходить, залишали мене на базарі, я продавав овочі. Не знаю, чому вони тоді мені довіряли, тому що я не надто дорослий був. Може, відповідальний був. Намагався, привертав якось. Я вже й не пам’ятаю. Якби це можна було зараз повернути і з боку переглянути – було б прикольно. А так воно уривками в пам’яті, і не все запам’ятовуєш.

Куди подів призові за перемогу на чемпіонаті світу U-20

Поділив на сім’ю. Дав деяку частину. А решту на квартиру відклав. Я вважаю правильно, розумно.

Про збірну України

Важливо бути в цій команді, перебувати в цій атмосфері. Всі на футбольному полі все бачать, тому є кого викликати, вибирати і ставити грати.

Спілкуюся з хлопцями. Коля Шапаренко розповідав багато чого. Тому хочеться туди приїхати. І не просто приїхати, а допомогти і продемонструвати свої найкращі якості.

Це таке футбольне життя. Непередбачуване, не знаєш, що буде завтра. Треба бути до всього готовим. Було звичайно приємно, що був у списку і все добре. Але потім бах – і за секунду все. Я вже був думками там, щоб зіграти, потренуватися з хлопцями, познайомитися. Звичайно, це мрія. Думаю, це мрія будь-якого футболіста, особливо молодого. Хлопці поїхали, говорили, що їм все подобається.

Читайте також: Один із лідерів залишився поза бортом. Шевченко визначився з заявкою на матч з Польщею та Амбітні плани. Юний талант Шахтаря озвучив, де хоче продовжити кар’єру

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також