Команда Зозулі близька до провалу. Що далі?

В домашньому матчі 23-го туру Сегунди Альбасете не змогло переграти одного з потенційних конкурентів.

Команда українця в матчі з Фуенлабрадою повела в рахунку на 18-й хвилині і утримувала перевагу майже до кінця гри. Та наприкінці матчу гості змогли відігратися. У підсумку – 1:1.

Сам українець запам’ятався тільки жовтою карткою наприкінці першого тайму.

Після 23-го туру Альбасете – на 15-ій сходинці Сегунди, маючи у своєму активі 28 очок. Таким чином команда Романа Зозулі знаходиться в двох поразках від зони вильоту! Але водночас їй не вистачає лише 5 залікових пунктів, аби потрапити в ТОП-6 і поборотися за вихід до Примери.

Команда ще одного українця Ореста Лебеденко Луго перебуває у зоні вильоту. Команда набрала лише 22 бали.

Нагадаємо, що скоро до Луго може приєднатися, ще один українець Василь Кравець.