Конфлікт із Мілевським. Екстренер Миная хотів вигнати нападника з клубу

Інцидент, про який знали не всі

Екстренер Миная Василь Кобін в інтерв’ю програмі Бомбардир розповів про конфлікт з Мілевським, коли нападник відмовився виходити на заміну на останні 10 хвилин у матчі з Олександрією:

Ви провели гучний трансфер Артема Мілевського. Це було ваше рішення чи це йшло більше з боку керівництва клубу?

Я не знаю, за які гроші брався Артем. Ми його брали, як помічника команді. Ми сподівалися, що він нам допоможе в роздягальні, поможе не у всіх, а в окремих матчах УПЛ. Тому що ми розуміли, що людині 37-й рік настав. Ми чудово розуміли, який у  нього фізичний стан, в яких матчах він нам може допомогти. Хто саме брав Артема? Це була спільна з керівництвом позиція.

Був складний момент у матчі з Олександрією. Ви програвали кілька м’ячів. Наприкінці зустрічі ви хотіли його випустити на останні 10 хвилин, а він сказав, що на такий час не буде виходити, бо не встигне нічого зробити. Знаю, що ви образилися і постало питання, щоби прибирати його з команди.

Зараз можна сміливо про це говорити. Так, справді була така ситуація. І ми програли ту гру 0:3. У Колосі був інцидент з Селезньовим, у Шахтарі з Тайсоном, а у нас – із Мілевським. Була 80-та хвилина, ми програвали 0:3, я почав робити заміни, вийшли молоді хлопці. І я хотів випустити Артема, щоб він своїм досвідом допоміг цим молодим гравцям. Мені, звісно, не сподобалася реакція. Якби це було сам на сам, а так це ж на лавці було…

І не так було, що він сказав, що не хоче виходити. Артем сказав: “Васильович, для чого я буду виходити? Гра вже програна”.

Мені це не сподобалося. Я проти того, щоби гравці так вчиняли. Коли гра була програна, я був на таких емоціях, що в роздягальні літало все підряд. Ми півтори години сиділи в роздягальні і розмовляли про наші результати та взаємовідносини в команді.

Наступного дня ми зідзвонилися і обговорили. Тут потрібно запитувати у двох сторін. Я хотів, щоби він вийшов у підтримку молодим гравцям, щось підказав, якісь моменти… А він сприйняв це як образу: що гравець з таким ім’ям має виходити на 10 хвилин.

Ми всі люди, у нас різні характери. Справді, така ситуація була. Ми поспілкувалися. Але моя позиція була така: щоб його більше не було в команді. Якщо людина не виходить на 10 хвилин – це означає, що він нам не допоможе і в наступних матчах. Але він залишився…

Керівництво у мене запитало, що сталося. Я розповів. І керівництво мене вмовило, що нехай пройде час, бо я був на емоціях. Дійсно, наступного дня мені Артем зателефонував, ми поспілкувалися. Тобто, ніяких не було проблем.

Але я почав дивитися на людину трохи по-іншому. На тренуваннях він віддавався, працював, але до людини була вже недовіра.

Тут річ у тім, як людина відреагує. Я цього не розумію в колективі, в команді яка бореться за виживання. Потрібно 10 хвилин – отже потрібно 10 хвилин. Потрібно три – отже три. Є тактичні заміни.

У тому моменті я думав, що Артем вийде на 10 хвилин і, як людина, яка не вміє програвати і з таким статусом, десь зіграє в підкаті, десь – в кістку. Щоб це побачили молоді гравці, і це зіграло би свою роль у наступних матчах.

Читайте також: Осоромив Ювентус, а тепер поїде в Англію? Тренер-невдаха може очолити відомий клуб АПЛ

Читайте також