Конфлікт ультрас Динамо з Луческу. Як Ігор Суркіс вирішуватиме цю проблему?

Під час онлайн прес-конференції Ігор Суркіс розповів, як він вирішуватиме конфлікт з ультрас Динамо.

Зараз великий конфлікт з уболівальниками. І рано чи пізно вони зустрінуться з Мірчею Луческу. Що будете з цим робити?

Я сподіваюся на мудрість наших вболівальників. У нас же ж є не лише ультрас, які протестують. На зустрічі з ними я намагався пояснити їм свою позицію. Якщо почули, то добре, а як ні… Ми йдемо своєю дорогою.

У нас сотні тисяч вболівальників, не всі приходять на стадіон. Деякі спостерігають по телевізору і вболівають за  Динамо багато років. Я не хочу говорити про те, що нам не потрібна активна підтримка на стадіонах, але нам потрібні вболівальники, які розуміють футбол. А не просто виходять, бо їм треба порозважатися. Я не можу сьогодні погодитися з тим, що Мірча не може бути прийнятим в нашу сім’ю – команду київського Динамо.

Я перш за все розглядаю Мірча Луческу як професіонала. І якщо команда досягне успіху, то будуть аплодисменти. Як ні, то знову будуть запитувати з мене. Я за цивілізовану розмову. Ми живемо в демократичній країні, всі можуть висловлювати своє невдоволенням. В іншому разі у нас є достатньо важелів, щоб покінчити з цим свавіллям, яке на сьогодні відбувається.

Я ж пропонував ультрас, якщо у Вас є люди, які можуть підсилити команду, то хай приходять і роблять, а просто поговорити і я можу. Треба допомагати конкретними справами. Бо у нас виходить так: приходять вболівальники на стадіон, потім тисяча з них когось ображає, щось підпалює. А потім інші вболівальники, які приходять на стадіон зі своїми сім’ями, не можуть потрапити на матч, бо нам закривають стадіон для глядачів. Хто від цього страждає?

Ми вже подивилися, що таке футбол в період коронавірусу. І зараз велика заслуга, що кілька матчів плей-оф чемпіонату пройшли з глядачами. Це – крок вперед. Але ви ж розумієте, що футбол має бути з глядачами, інакше він не має ніякого сенсу. Це все тиск на футболістів, підтримка.

Але вболівання має бути сьогодні цивілізованим

А не просто прийшли, покричали, когось образили. Нехай я, але людина, яка 32 трофеї завоювала у футболі, він ще не встиг пристати до роботи, його вже ображають. Це ми цивілізовано поводимося? Нам треба вчитися культури спілкування.

Он, прийшли ультрас, я ж від них нікуди не сховався, вийшов. Вони хочуть ще прийти? Нехай приходять! Я ще раз вийду. Мені виправдовуватися немає перед ким. Вони хочуть керувати Динамо? Нехай йдуть, але спочатку занесуть грошики.

Читайте також: Підсилення на наступний сезон! Ман Сіті підписав перспективного гравця та Сезон із визнанням! Андрій Ярмоленко заслужив на окрему похвалу. ВІДЕО

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також