Домашня сторінка Актуально Коноплянка дивом не влучив у порожні ворота

Коноплянка дивом не влучив у порожні ворота

1 min read
0
411

Коноплянка у старті. Ярмоленко в запасі. Сьогодні в 20 турі бундесліги грали дві «українські» команди.

Шальке на виїзді обіграв Штутгарт – 2:0. Обидва м’ячі команда Доменіко Тедеско забила після стандартів. Налдо відзначився після розіграшу штрафного. Амін Харіт реалізував пенальті.

Євген Коноплянка три попередні матчі Шальке розпочинав на лавці запасних. Сьогодні вінгер збірної України вийшов у стартовому складі і відіграв 80 хвилин. Футболіст запам’ятався драматичним промахом на 65-й хвилині, коли не зміг забити у порожні ворота. Розпач Коно – замість тисячі слів.

Завдяки цій перемозі Шальке набрав 34 очки і повернувся на друге місце в бундеслізі. В наступному турі кобальтові на власному полі приймають Вердер.

👋 Das war‘s aus Dortmund.

Опубліковано Borussia Dortmund 27 січня 2018 р.

Боруссія Дортмунд свій матч проти Фрайбурга розпочала без  Ярмоленка. Українець вийшов на поле на 67 хвилині замість Пулішича. Андрій допоміг шершням врятуватися від поразки. Жеремі Толян на 90+3 хвилині зробив рахунок 2:2, а Ярмоленко взяв участь у цій гольовій атаці.

У наступному турі Боруссія зіграє на виїзді з Кельном.  Шершні йдуть у бундеслізі на 5 позиції.