Домашня сторінка Ексклюзив Коноплянка: Ніхто не виставляв мене на трансфер. Ексклюзив

Коноплянка: Ніхто не виставляв мене на трансфер. Ексклюзив

6 читачів онлайн
0
952

Вогняний інсайд з Циганик-Live. Ігоря Циганика давно просили дізнатись, як справи у Євгена Коноплянки у Шальке. І він таки дізнався.

– Євгене, дуже важкий тиждень у Шальке буде. Кубок Німеччини, потім Баварія одразу. Як настрій?
– Наче відійшли після останньої гри. Але настрій все одно не дуже гарний. Важко. Навіть якщо поглянути у таблицю, то настрій не підіймається. Залишається лише один варіант – вигравати у Кубку і піднімати цим собі настрій. Інших варіантів немає.

– Зараз збори пройшли, була пауза, як вважаєш, настрій у команди інший? Все ж таки і перемога була, в останньому матчі хоч і програли, але добре грали.
– Гра з’являється. Це трішки тішить. Але все одно є до чого прагнути. Я не можу щось до цього додати. Важко, коли дивишся у таблицю. Важко всім, але ми єдиний колектив і підтримуємо один одного у роздягальні, на базі. Коли хтось вішає носа, підходимо одразу. Ми кажемо: Ну не дивись ти у турнірну таблицю, не це важливо. Важливо, щоб ми всі були разом у важкі часи. Реал також не в найкращій формі, але якось вони збираються, бо всі професіонали. Ми у тому числі. Потрібно збадьоритись і знайти нашу гру.

– Після зборів ти почав грати. В тебе була якась розмова з тренером?
– Вона завжди була. І до цих зборів теж. Вона завжди була і залишалась позитивною. Але чомусь ближче до чемпіонату ситуація змінюється. Не знаю, з чим це пов’язано. Але зараз ми знову поговорили. Взагалі не люблю читати новини у інтернеті, але побачив новину, що мене виставляють на трансфер. Мені особисто ніхто нічого такого не говорив. Тренер підійшов сам до мене і сказав: Все добре, працюй, і якщо все буде добре – будеш грати. Я сказав, що саме цим я всі ці роки займаюсь. Нормально поговорили. Дали обіцянки один одному. Час покаже.

(Photo by Alex Grimm/Bongarts/Getty Images)

– Ти сам себе комфортно почуваєш у команді, у колективі?
– Чесно кажучи, якщо не граєш, то ніде себе комфортно не можеш почувати. Це правда. Думаю, що 99% гравців таке відчувають. Коли немає ігрової практики, в тебе відбирають твою улюблену справу. Тоді і настрій такий. Навіть попри  те, що колектив хороший.

– Ти забив у ворота Герти у своєму стилі, як грав у Дніпрі, як колись англійцям забивав. Після цього щось змінилось? Вболівальники підтримали?
– Чесно кажучи, я навіть у той самий інстаграм рідко заходжу. Намагаюсь не читати новини – часу дуже мало. Коли я знаю, що у нас у команді все добре, то можу зайти почитати, щоб підняти настрій. Але зараз немає сенсу. Нічого доброго там не знайдеш. Тому варто щось шукати на тренуваннях і на футбольному полі. Я не дивлюсь після забитого м’яча, хто мене підтримує. Хто мене може підтримати? Що молодець, гарно забив? Дякую, але наче і сам знаю. Якщо погано зіграв – теж можу не заходити, бо знаю, що погано зіграв.

– Що Тедеско хоче, щоб ти робив на полі? Що він від тебе вимагає?
– Зараз, слава богу, я граю, як у Дніпрі та Севільї, така сама тактика. І вимагають від мене те саме, що я робив у колишніх командах.

– Незабаром збірна. Виїзд у Португалію. Які настрої та відчуття перед стартом відбору?
– Останні матчі показали, що ми у футбол вміємо грати. Ми прогресуємо і молоді хлопці демонструють більш-менш стабільну гру. Перспектива є, це радує. Тренерський штаб працює у правильному напрямку. Це дуже помітно, що ми прогресуємо. Я бачу майбутнє. Я дивлюсь на це позитивно, не важливо, Португалія чи Сербія. Шанси 50 на 50.

– Перші 2 матча у Львові, проти Сербії та Люксембургу. Подобається грати у цьому місті?
– Звичайно, подобається! Додати нічого.

Також читай, як Коноплянка забивав Герті

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Монзуль – нормальний суддя! Відомі фактори, що заважають їй у роботі

Ведучий програми Профутбол Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive відповів на запитання щодо пр…