В 12-му турі Бундесліги Шальке Коноплянки приймав одного із аутсайдерів ліги – Гамбург. Гельзенкірхенці здобули впевнену перемогу 2:0. Українець провів на полі практично весь матч. Лише на 87-й хвилині Доменіко Тедеско замінив підопічного.

Матч проти Гамбурга став одним із кращих у виконанні Євгена за останній час. Коно в першому таймі заробив пенальті, яке вдало реалізував Ді Санто. А по перерві відзначився гольовою передачею на Бургшталлера. Окрім цього непогані нагоди для взяття воріт були і у самого Коноплянки.

Цілком заслужено після гри тренер відзначив активні дії українця на полі, а портал Whoscored нагородив Коноплянку одним із найвищих балів в складі обох команд. Дії українця були оцінені в 7,8 бала. Більше отримали лише Майєр (7,9), Каліджурі (8,2), та Налдо (9,1).

Сам Євген у власному акаунті в соцмережі, описуючи перемогу над Гамбургом, процитував Зінедіна Зідана.

Усе, що я колекціоную – перемоги. У мене немає інших хобі.