Шальке Євгена Коноплянки здолав Гамбург із рахунком 2:0. Українець провів на полі 87 хвилин та був одним із найпомітніших футболістів матчу. Євген зробив вагомий вклад в обидві гольові атаки свого клубу.

В першому таймі Коно отримав м’яч на куті штрафного майданчика і зміщувався в центр. Його агресивно зустрів суперник, настільки агресивно, що українець опинився на газоні. Арбітр опинився неподалік ігрового моменту та призначив пенальті. Вирок у ворота Гамбурга впевнено виконав Ді Санто.

Наприкінці матчу Шальке забив вдруге. Прекрасний індивідуальний слалом вдався Каліджурі, півзахисник на швидкості промчав із м’ячем метрів 35-40 і віддав прострільну передачу на набігаючого партнера. Ним опинився Коноплянка. Євген вчасно побачив ніким не прикритого Бургшталлера на дальній стійці. Українець виконав точний пас і нападник Шальке відправив м’яч у практично порожні ворота.

Відразу після другого взяття воріт Доменіко Тедеско замінив Євгена. Коно покидав поле під гучні овації трибун, що було цілком заслуженим. До фінального свистка залишалось декілька хвилин і Гамбург нічим відповісти не зміг.

Таким чином сьогоднішня перемога дозволила Шальке вийти вже на другу сходинку Бундесліги. В активі Коно і компанії тепер 23 очки. Попереду лише лідер – Баварія в скарбничці якої 29 балів. Шальке випередив Боруссію Андрія Ярмоленка, яка скотилась на 5-те місце.