Контрольна на ДВІЙКУ. Динамо соромиться у матчі з новачком УПЛ

Кияни провели спаринги з Оболонню-Бровар і Колосом.

У першому поєдинку дня Динамо не змогло обіграти Оболонь-Бровар, хоч більшу частину матчу біло-сині вигравали завдяки голу Георгія Цитаїшвілі. Проте під кінець зустрічі напів резервний склад динамівців не встежив на стандарті за Островським, який рахунок зрівняв – 1:1.

У другому поєдинку дня, з Колосом, вийшов максимально наближений до основи склад, у якому не було тільки травмованих Соля і Циганкова. Але Хацкевич зумів здивувати, поставивши на лівий фланг Де Пену, а Вербича залишивши на лавці для запасних.

Перший тайм був повним відображенням гри Динамо минулого сезону: мінімум небезпечних моментів, контроль м’яча без особливої вигоди. Світла пляма була лише одна – момент Артема Бєсєдіна. Нападник Динамо отримав м’яч біля штрафного майданчика, розвернувся і пробив – м’яч влучив у стійку воріт Колоса.

Другий тайм розпочався із типово для Динамо “провалу”. Бурда непорозумівся з Сидорчуком, віддавши м’яч супернику, а гравці Колоса швидко доставили того у штрафний майданчик киян. Зозуля встиг зробити лише один дотик, а потім його зніс Де Пена – пенальті. Гавриш пробив точно в кут воріт Бущана – 0:1.

Динамівці відігралися майже миттєво. Швидка контратака господарів завершилася пасом Караваєва на дальню стійку, де у підкаті м’яч у ворота Колоса переправив Бєсєдін – 1:1.

Після м’яча від Динамо краще заграв Колос. Ковалівці пробачили команду Хацкевича на 69 хвилині, коли класну контратаку не зумів завершити Морозко – пас Костишина на півзахисника був вже на порожні ворота, але гравець гостей не влучив.

Показав приклад партнеру Нехтій, який на 75 хвилині шокував захист Динамо. Ільїн прострілив із флангу, а Нехтій в один дотик з-під Бурди переправив м’яч точно у дальній кут воріт Бущана – 1:2.

Колос дав киянам ще один урок вже у компенсований арбітром час. Ковалівці підстерегли Динамо на помилці і організували контратаку, яку ціною червоної картки зупинив Бурда. Чорноморець потужним ударом зі штрафного встановив підсумковий рахунок – 1:3!

Колос показує, що готовий до УПЛ, а гра Динамо лякає шанувальників віце-чемпіонів перед Суперкубком України, який відбудеться 28 липня в Одесі.