Копакабана на Десні. Львів псує настрій чернігівцям

У Чернігові свій сезон розпочали Десна і Львів.

Старт у чемпіонаті для команди Рябоконя не з простих. Львів, Ворскла і СК Дніпро-1 – це не Динамо і Шахтар, але і не аутсайдери УПЛ.

Гості зі Львова перервали інертну розвідку в матчі ударами Бруно і Борзенка, але далі у першому таймі на полі домінували господарі.

Філіппов пробив поруч зі стійкою після класного обіграшу з Богдановим і Картушовим.

Фото ФК Десна

На 31 хвилині вболівальники в Чернігові тримали привід порадіти. Богданов розіграв із партнером кутовий і подачею в бік воріт знайшов голову капітана Десни Дениса Фаворова – легкий дотик до м’яча і рахунок на табло 1:0!

За братом хотів повторити подвиг забитого м’яча і Артем Фаворов. У півзахисника було декілька непоганих нагод, але спочатку Артем згаяв класний прохід і пас від Картушова, пробивши в захисника, а потім невдало бив головою після подачі з кутового.

На перерву чернігівці йшли у хорошому гуморі.

Другий тайм розпочався з атак Десни і контрнаступу Львова, який приніс гостям успіх. Приймак прийняв м’яч на лінії воротарського майданчика Десни і прихованою передачею скинув на Пернамбуко – бразилець пробив точно у кут воріт Паста, без шансів для голкіпера чернігівців.

Гості, окрилені успіхом Пернамбуко, ледь не шокували Десну другим забитим м’ячем. Братков за декілька хвилин втратив дві аналогічні нагоди, пробивши вище воріт з 6-7 метрів.

Рябоконь не став миритися з перебігом подій на полі, випустивши свіжого Калитвинцева. Владислав міг відкривати лік своїм голам за Десну на 69 хвилині, але пробив не сильно і Бандура Львів врятував.

На 70 хвилині Філіппов видав промах туру, якщо не першої половини сезону. Атакувальний гравець Десни з пари метрів махнув ногою повз м’яч, який влучив йому в опорну ногу і полетів у… поле. А порожні ворота були перед Філіпповим.

Бігла в атаку Десна, а забив Львів. Ренан класним пасом вивів Тавареса сам на сам  і той в один дотик пробив в дальній кут воріт Паста – 1:2!

На останніх хвилинах могли забивати гості, але вийшовши віч-на-віч із Пастом, Богунов пробив кволо. Гітченко встиг вибити м’яч, який котився вже у порожні ворота.

Львів починає чемпіонат з вольової перемоги, а Десна має картати за домашню поразку лише себе.