Домашня сторінка Ексклюзив Кополовець: давайте когось слабшого, бо з Динамо одразу закінчимо

Кополовець: давайте когось слабшого, бо з Динамо одразу закінчимо

36 читачів онлайн
0
1,570

Той, хто перед каждою ігрою ходить в церкву розповів про свою кар’єру у ФК Минай, чому не хоче грати з Динамо та на яку зірку чекає Закарпаття.

Михайло Кополовець. Ексклюзив!

Кополовець: чекаємо Євгена Коноплянку, нам потрібні зірки©Зірка FC «Minaj» розповів, чому не хоче грати з FC Dynamo Kyiv😉Тільки на FootballHub Далі буде🔜

Опубліковано FootballHub Четвер, 27 вересня 2018 р.

Ми грали в чемпіонаті області, а зараз розділяємо табличку у Другій Лізі. А от вчора виграли Миколаїв в Кубку України. Тепер будемо грати в 1/8. Всі хочуть Динамо Київ, а я кажу: давайте когось слабшого, бо з Динамо Київ одразу закінчимо. Давайте суперничка легшого. Але всі хочуть Динамо, бо в нас невеличке село і це буде подія століття, коли приїде якийсь гранд сюди.

Минай навіть не можна назвати селом, оскільки Ужгород знаходиться вже за два кілометри від Миная. Також, тут грає Ігор Ощипко, Олег Допілка, Василь Кобін. Ще чекаємо Євгена Коноплянку, нам потрібні зірки.

Ми будемо намагатися вийти в Першу Лігу, у Прем’єр-лігу. Не знаю, чи в моєму часі, бо я вже не молодий, але повірте, що закарпатські футболісти будуть вас радувати. Мені потрібна заміна, я вже не можу стільки говорити. Я готую нових Кополовців, які будуть говорити, говорити і говорити. Потрібна нова кров, а закарпатців вже мало у Прем’єр-лізі, тому скоро буде поповнення.

P.S. Михайла Кополовця краще один раз побачити, ніж декілька разів про нього прочитати. Дивіться наш ексклюзив з Кополовцем.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про втрати збірної Ук…