Коркішко — антигерой, Вільхамссон — бомбардир. Колос знищує Дніпро-1

Колос та Дніпро-1 у 17-му турі УПЛ вирішували між собою, хто ж може піднятися у першу шістку турнірної таблиці. Хоча б на один день, адже шосту сходинку може відбити Маріуполь, який свій матч зіграє у неділю.

👤 #LineUp 🔥 #MatchDay ⚔️ #КолосДніпро1 🏆#Премєрліга 17 тур 🕔 17:00 📺 Футбол 2 📍 Київ, Оболонь-Арена

A post shared by SC Dnipro-1 (@scdnipro1) on Dec 7, 2019 at 6:21am PST

Стартова одинадцятка💪🏻 ⠀ Стартовий склад: Волинець, Сахневич, Максименко, Парамонов, Мігунов, Мілько, Оріховський, Смирний, Ільїн, Вільхамссон, Лисенко. ⠀ Запасні: Яшков, Зозуля, Рябов, Нехтій, Бондаренко, Морозко, Кизилатеш.

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Dec 7, 2019 at 6:07am PST

Через складні погодні умови команди із самого початку запропонували силовий футбол, велику кількість боротьби, довгих передач і навісів.

Вже на 14-й хвилині Колос повів у рахунку. Кравченко на лівому фланзі не зміг зупинити прорив Ільїна, на допомогу капітану прийшов Шаповал, але зробив ще гірше — сфолив у власному штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізував ісландський новачок ковалівців Вільхамссон — 1:0.

Після пропущеного м’яча гравці Дніпра-1 дещо активізувалися. Запрацювали фланги, з’явився простір у Куліша. Класний момент мав Булеца. Молодий півзахисник замикав на межі штрафного майданчика простріл Когута, але не влучив у ворота. Вихованець Динамо міг забити і зі штрафного, але з його ударом впорався Волинець.

Здавалося, що Дніпро-1 може забити ще у першому таймі, але команду Михайленка підвів Коркішко. Півзахисник дніпрян отримав першу жовту картку на 18-й хвилині, а другу жовту за симуляцію — на 40-й. В одному з попередніх турів саме Коркішко заробив дуже сумнівний пенальті у ворота Ворскли. Тоді Дмитро теж “підмальовував”.

45 хв. 1:0. Команди пішли на перерву. Дніпро-1 вирушив відпочивати в меншості. Незадовго до кінця тайму був видалений Дмитро Коркішко за другу жовту картку.#КолосДніпро1 #Премєрліга #MatchDay

Опубліковано Спортивний Клуб "Дніпро-1" Субота, 7 грудня 2019 р.

Друга половина матчу розпочалася майже так само, як і перша. Колос забив свій другий м’яч і знову це зробив Вільхамссон, але не з пенальті. Після класної передачі шведою з правого флангу у штрафний майданчик ісландець підстеріг Логінова, який невдало виніс м’яч — 2:0.

Дніпро-1 розсипався і невдовзі пропустив втретє. Ільїн протягнув м’яч правим флангом, хотів навісити у штрафний майданчик, але вийшло ще оригінальніше. Юрчук дещо вийшов з воріт і не очікував, що навіс Ільїна перетвориться в удар. М’яч влетів у дальній кут воріт дніпрян — 3:0.

На 78-й хвилині Ільїн відзначився ще й асистом. Півзахисник скористався розривом між Гуйє та Логіновим, зміг вивести Смирного на ударну позицію, а той сильно пробив у правий ближній кут воріт. Знову помилка Юрчука і — 4:0.

Гольовий врожай 🌾🌾🌾

Опубліковано ФК Колос Ковалівка Субота, 7 грудня 2019 р.

Підопічні Михайленка були повністю знищені Колосом, який після цього поєдинку піднявся на 6-ту сходинку турнірної таблиці УПЛ.