Король штрафних знову робить свою справу

Malinovskyi – це прізвище стає найпопулярнішим серед уболівальників Генка. Минулого туру Руслан віддав 2 гольові передачі і забив м’яч. Цього вікенду українець знову не залишив поле без результативної дії.

Дивовижний удар зі штрафного вдався Малиновському у матчі проти команди іще одного українського легіонера – Романа Безуса. Обидва українці вийшли у стартових складах. Щоправда Роман Безус на 70-й хвилині був замінений. Генк приймав Сент-Трюйден і забити суперники не могли аж до середини другого тайму, хоч моментів у господарів було чимало. Втім, на гол Малиновського гості дуже швидко відповіли влучним ударом Ендо, який став єдиним у площину воріт від Сент-Трюйдена за 90 хвилин.

В підсумку 1:1 – нічия, яка значно більше задовольнила гостей, але потішила і українців, адже черговий неймовірний гол на свій рахунок записав Руслан Малиновський.