Екс-президент ФІФА Сепп Блаттер готується відвідати Чемпіонат Світу 2018 року. Нагадаємо, що швейцарський функціонер був відсторонений від футбольної діяльності на 6 років через звинувачення в корупції. Прокуратура Швейцарії проводить розслідування близько 25 корупційних справ пов’язаних із міжнародною федерацією футболу. Також Блаттеру закидали заангажовану причетність до вибору Росії господарем майбутнього мундіалю.

Рішення про відсторонення Сеппа було прийняте комітетом ФІФА з етики після розгляду інциденту із грошовим переведенням 2 мільйонів франків. Блаттер перерахував кошти на особистий рахунок Мішеля Платіні. 81-річний функціонер залишив пост президента ФІФА у 2005-му. До цього Сепп керував міжнародною федерацією футболу 17 років.

Я поїду на Чемпіонат Світу в Росію. У мене є запрошення від Путіна. Не знаю як на довго я приїду. Також не можу сказати буде це матч відкриття, чи фінал. Оскільки я не можу працювати у футболі, то швидше за все це буде короткий візит.

Я впевнений, що майбутній Чемпіонат Світу стане грандіозним. Росія вже продемонструвала, що може приймати увесь світ.

Раніше Блаттер заявляв, що не має наміру пропускати світовий форум. Адже він був присутній на усіх чемпіонатах світу, починаючи із 1970-х років.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перевірте також

Яремчук у Генті: гол + асист

Результативним для українських #Legioneros виходить цей вікенд. Всід за Романом Зозулею ре…