Кошмар для румунів. Яремчук знову забив у Лізі Європи

Роман Яремчук фактично сам вибив румунський Віторул із другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

У першому матчі Гент на своєму полі приймав Віторул. Тиждень тому команда Яремчука, Безуса та Пластуна перемогла з рахунком 6:3. Нападник збірної України відзначився двома голами та двома асистами.

У матчі-відповіді Гент першим відкрив рахунок. Це зробив ніхто інший, як Роман Яремчук. На 38-й хвилині українець класно протягнув м’яч до штрафного майданчика, обігрався із партнерами і спокійно переправив м’яч у правий нижній від голкіпера кут.

У другому таймі Гент двічі пропустив, але це не завадило бельгійцям здобути путівку до наступного раунду Ліги Європи за сумою двох зустрічей.

Яремчук залишив поле на 88-й хвилині. Варто зазначити, що у старті Гента також вийшов Пластун, а Безус з’явився на полі на 59-й хвилині.