Домашня сторінка Ексклюзив Коваленко – не Ярмоленко. Гравець Шахтаря на межі трансферу, а міг грати в АПЛ

Коваленко – не Ярмоленко. Гравець Шахтаря на межі трансферу, а міг грати в АПЛ

0 читачів онлайн
1
10,754

В ефірі #ЦиганикLive журналіст Ігор Циганик розповів про можливий перехід Віктора Коваленка в Аталанту:

Коваленко – вихованець Шахтаря. Клуб дуже ним пишався, на нього робилася ставка Луческу та Фонсекою. Але, схоже, ситуація така, що Коваленко відмовився продовжувати контракт на тих умовах, які йому запропонував донецький клуб. Після першого січня півзахисник матиме право підписати попередній контракт із новою командою. Наразі ніяких угод Коваленком не підписано, але Аталанта справді цікавиться зараз цим футболістом і готова заплатити невеличку суму, щоби Коваленко перейшов уже зараз. Ця сума маленька, десь 20% від суми його загальної вартості. Якщо Шахтар на це не погодиться, то італійці просто запропонують Коваленку якусь суму грошей у вигляді підписного бонусу і влітку отримають футболіста.

Для мене ця ситуація дивна. Я не зовсім розумію, чи все це правильно. Думаю, футболіст має бути вдячним тому клубу, який його виховав. Я знаю точно, що Шахтар запропонував Коваленку новий контракт, але той сам відмовився. Можливо, гравець подумав, що його десь неправильно оцінюють (я не володію інформацією про умови, які було запропоновано). Але сама ситуація, коли вихованець школи (в академії Шахтаря не так багато вихованців, які заграли на серйозному рівні) йде безкоштовно – неправильна. Вихованців треба продавати і продавати дорого.

Можливо, що продавати треба було раніше. Знаю, що свого часу за нього пропонували гроші англійські клуби (здається, то був Ньюкасл), то, можливо, треба було тоді продавати. Яка мотивація зараз відпускати свого футболіста?

Нагадаємо, що раніше італійські журналісти вже розсекретили майбутню зарплатню Коваленка в клубі з Бергамо.

Читайте також: Королівський жест. Роналду вразив світ, відмовивишись від престижної нагороди

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Реал цікавиться гравцем із УПЛ. Мадридці розглядають варіанти для підсилення

Королівський клуб подумає над придбанням футболіста з українського чемпіонату …