Напередодні відкритого тренування молодіжної збірної України нам вдалось поспілкуватись з гравцями команди. Віктор Коваленко та Валерій Лучкевич поділились думками напередодні матчів проти команд Англії та Шотландії.

НАЖИВО??Інтерв'ю із футболістами молодіжної збірної України.Коваленко: Зараз не найкращий час для мене.

Опубліковано FootballHub 6 листопад 2017 р.

Думаю, зараз зібралась хороша молодіжна команда, перспективана. Всі грають у вищий лізі, хочуть грати футбол, хочуть вигравати у Англії, Шотландії і всіх хто трапиться. У нас всі прагнуть атакувати і оборонятись. Ну, можливо, в певних випадках по-іншому. Зараз хороша збірна і ми хочемо вигравати.

Критика – невід’ємна частина футболу. Зараз не найкращий час для мене, але доводиться переступати через себе. Ця критика ні до чого не доведе, я хочу грати у футбол і показувати кращу гру. Напевно, всі самі бачать, що не виходиить там, чи там. Люди критикують, за одним пішли і поїхало. 

Для нас найкраще – не читати це, не брати до уваги. Краще грати у футбол, намагатись довести на полі, що ти можеш і чого ти вартий, – зазначив півзахисник Шахтаря.

Ми ще не розбирали суперника, але британці сповідують більш силову гру. І Англія, і Шотландія грають верховий футбол. Англійський чемпіонат славиться тим, що там всюди боротьба.

Саме цей корлектив, який зараз збирається нічим не поступається попереднім. Я вважаю, що ми будемо діяти так як вимагатиме цього тренер. Так, ми не боїмось брати гру на себе, – прокоментував Валерій Лучкевич.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хлопець на трильйон. Мабуть, найбагатша людина світу за крок до придбання клубу АПЛ

Розклад сил в АПЛ може знову змінитися …