Краса і розгром. Українці розривають конкурента за місце в євротурнірі. ВІДЕО

Безус та Яремчук допомогли Генту здолати Остенде.

Гент українців Безуса, Яремчука та Пластуна продовжує боротьбу за Лігу Конференцій. У виїзному матчі з Остенде, яке є головним конкурентом буйволів за місце в євротурнірі, гравці збірної України результативними діями допомогли своїй команді очолити гонку за єврокубки.

Безус майстерно перекинув голкіпера Остенде Юбера і відкрив рахунок у зустрічі на 20 хвилині після передачі Яремчука:

Воротар господарів Юбер допоміг Генту на 34 хвилині своїм вилученням. 27-річний бельгієць збив Романа Безуса, який прокинув м’яч повз голкіпера і мав шанс забити вже у порожній ворота Остенде:

Гра в більшості гостям далася легко. До завершення зустрічі Гент відвантажив у ворота суперника ще три м’ячі, останній з яких на свій рахунок записав все той же Безус – 0:4!

Перемога Гента дозволила команді українців обійти Остенде на одне очко у турнірній таблиці четвірки команд, які борються за Лігу Конференцій.