Краса від Ярмоленка. Креатив українця допомагає Вест Гему здолати Рапід. ВІДЕО

Українець Андрій Ярмоленко вийшов в основі Вест Гема на матч другого туру групового етапу Ліги Європи з Рапідом

Кривдник Зорі у кваліфікації до цього турніру завітав у Лондон із завданням розпочати для себе серію позитивних результатів. Адже команда Кюбауера в останніх п’яти поєдинках зазнала чотирьох поразок!

Ярмоленко з партнерами не збиралися давати австрійським гостям бажане. На 29 хвилині ексгравець Динамо виконавав класну передачу за спини захисникам Рапіда на Антоніо. Ямайський форвард одним дотиком м’яч прийняв, а іншим відпасував на Райса. Хавбеку залишалося поцілити у порожній кут воріт Гартлера – 1:0!

У другому таймі Рапід спробував затиснути команду Моєса в обороні, але забити австрійцям так і не вдалося.

Лондонці у компенсований до другого тайму час забили ще один м’яч. Бенрахма після паса Боуена увірвався до штрафного майданчика гостей і пробив точно у дальній кут воріт Гартлера – 2:0!