Чернігівський клуб займається правильними справами під час карантину.

У своїх соцмережах Десна розмістила оголошення про відкриття волонтерського штабу з підтримки населення на час карантину, пов’язаного з епідемією коронавірусу:

Не залишаємо в біді – ФК Десна відкриває волонтерський штаб з підтримки населення на час карантину в Україні.

Вірус COVID-19 вже став проблемою світового масштабу і, в тому числі, впливає на Україну. Державні заходи з попередження поширення вірусу є своєчасними, але ми теж не можемо залишатися осторонь. В такий час ми всі маємо об’єднатися. Тому ФК Десна продовжує інформування населення та забезпечує мінімальними засобами захисту, в першу чергу, заклади соціального напряму (дитячі будинки, центри реабілітаціі, будинки ветеранів). А сьогодні ми відкриваємо і центр видачі антисептиків на стадіоні імені Гагаріна, – прокоментував ініціативу клубу віце-президент Десни Ігор Базалінський.

Отримати антисептик, інформаційний буклет та скористатися консультацією лікаря Десни можна за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченко 61 (стадіон ім. Гагаріна).

Пункт видачі працюватиме з 10:00 до 17:00 щоденно. Просимо дотримуватися правил поведінки та безпеки. На першому етапі ми будемо забезпечувати лише найменш захищені верстви населення (пенсіонерів, учасників бойових дій, людей з інвалідністю, школярів, багатодітні сім‘ї тощо), тому просимо ставитися до ситуації з розумінням.

Нагадуємо, що прості речі бережуть життя, тому, перебуваючи у черзі біля пункту видачі, залишайтеся на відстані понад один метр один від одного.

Телефон до консультацій: +38 (068) 288 33 80

«Не залишаємо в біді» – ФК Десна відкриває волонтерський штаб з підтримки населення на час карантину в Україні. «Вірус…

Опубліковано ФК Десна Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Дотримуйтеся порад МОЗ! #СИДІТЬВДОМА

Читайте також: Афера Чемпіона Світу? Трансфер-сенсація 2019 року змінить клуб

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Клопп спатиме спокійніше! Невдаха Ліверпуля переїздить до нового клубу

Гравець-розчарування на шляху до нового клубу …