Кравець і Селезньов обмінялися голами

Кайсеріспор Артема Кравця та Олександра Кучера програв вдома Акхісару Євгена Селезньова – 1:2. Команди зустрічалися в рамках 33-го туру турецької Суперліги.

А найцікавіше у цьому протистоянні – Кравець і Селезньов забили по м’ячу.

Євген з’явився на полі зі стартових хвилин. На 69-й хвилині українець вивів Акхісар вперед. Селезньову вдався красивий гол після виходу сам на сам з гострого кута. Святкування нападника теж вийшло оригінальним.

Кравець забив головою на 79-й хвилині, але рахунок тоді вже був 2:0 на користь гостей (другий м’яч на рахунку Сонера Айдогду). Гол Артема подарував господарям надію, проте на більше їх сьогодні не вистачило.

Загалом, українці досить активно провели матч. Коментатор весь час називав прізвища: Кравець, Селезньов, Кучер. Можливо, суперництво між собою додатково їх мотивувало, але перемогу святкував саме Євген Селезньов.

Завдяки перемозі Акхісар піднявся на 12 місце. Раніше Селезньов допоміг команді виграти Кубок Туреччини.

Кайсеріспор Кравця і Кучера (до слова, Олександр в цьому матчі заробив попередження) зараз на 9 місці у чемпіонаті.

До його завершення залишається один тур. Чи заб’ють ще українські футболісти?