Кров на снігу. Зоря у матчі з бійкою і расизмом перемагає Десну завдяки дублю Гладкого. ВІДЕО

У Запоріжжі матч змогли зіграти

Зоря та Десна вийшли на поле Славутич-Арени у завірюху. Погода була “сприятливою” для футболу на відміну від Ковалівки, де Колос з Шахтарем не змогли зіграти через все той же сніжок і вітер.

Перший тайм

Команди вирішили не мерзнути в такий холод, тому з перших хвилин почали атакувати. Комбінаційна гра відійшла на другий план, а головну роль у розвитку подій на полі відігравало вміння зменшити кількість власних помилок.

Саме помилка гравця Десни на 18 хвилині допомогла господарям вийти уперед у зустрічі. Паст невдало вибив, Сайядманеш м’яч біля штрафного майданчика чернігівців перехопив і віддав на Гладкого, який забив перший м’яч у цьому поєдинку – 1:0.

Такий перебіг подій не влаштовував підопічних Рябоконя, які одразу ж перехопили ініціативу і досить швидко рахунок зрівняли. На 21 хвилині Будківський віддав пас за спину Абу Ханні, німець через сніг повз м’яч пролетів, що дозволило Коноплі вийти віч-на-віч із Василем. Правий захисник Десни пробив у поперечку воріт Зорі, але, на щастя для гостей, на підхопленні першим був Тотовицький, який із декількох метрів поцілив у напівпорожні ворота господарів – 1:1.

Могли гості до перерви вийти вперед. Але спочатку Абдула не призначив пенальті за гру рукою Вернидуба, а потім арбітр зустрічі не зарахував гол Імерекова через падіння Василя у боротьбі з Будківським.

Другий тайм

Після перерви Віктор Скрипник кинув у бій спочатку Жуніньйо (замість Циганікса), а потім і новачка-бомбардира Шахаба (замість Хомченовського). Обидві заміни зіграли на 62 хвилині: Жуніньйо подав у штрафний майданчик, Імереков і Тамм вирішили удвох тримати Шахаба, чим ідеально скористався Гладкий, який ударом головою оформив дубль – 2:1!

Відповісти чернігівці могли зусиллями Домбровського. Півзахисник пробивав із меж штрафного майданичка Зорі після скидання п’ятою від партнера, але пробив набагато вище воріт.

Шахаб теж мав свій шанс. Іранський нападник після класної комбінації намагався на випередження замкнути простріл з правого флангу – м’яч пройшов повз стійку воріт Паста.

Завершення матчу перетворилося на справжній поєдинок

Спочатку Вернидуб і Імереков у боротьбі зіштовхнулися головами, що аж кров пішла з рани на голові захисника Десни. А вже у компенсований до другого тайму час фол Калитвинцева на Шахабі переріс у невеличкий конфлікт, в якому Будківський вирішив перевірити на міць шию Абу Ханни, а хтось із лавки чернігівців взагалі вигукнув нерозумні слова з расистським підтекстом: “Уродов, б%2ть, понабирали чер№*”.

Зоря на емоціях перемогу втримала. Команда Скрипника виграє надважливий матч у прямого конкурента за медалі. Тільки Дмитрові Іванісені не позаздриш – 14 лютого вести кохану під вінець доведеться “беж жуба”.