Домашня сторінка Актуально Кричуща нахабність. Футбольні злодії вимагають правосуддя

Кричуща нахабність. Футбольні злодії вимагають правосуддя

2 читачів онлайн
0
2,094

Донецький Олімпік продовжує протистояння із Комітетом етики та чесної гри. Клуб, який був затягнутий в УПЛ із повним ґвалтуванням регламенту змагань, тепер спробує дати відсіч. За нашою інформацією, Олімпік подав судовий позов до Спортивного Арбітражного Суду (CAS) у Лозанні проти УАФ. Донецький клуб звинувачує комітет, на чолі якого Франческо Баранка. Олімпік наполягає на тому, що усі звинувачення щодо причетності молодіжних команд клубу до участі у договірних матчах є сфальсифікованими.

Дорогие друзья,Вот наконец и закончилась длинная эпопея с выдачей аттестата нашей команде. На зло недоброжелателям и…

Опубліковано ФК Олимпик Середа, 19 червня 2019 р.

Нещодавно Олімпік у своїх соцмережах публікував звернення, в якому слізно дякував 11-м клубам УПЛ, які легалізували договірні матчі в Україні. Також у зверненні окремою подякою були відзначені віддані вболівальники клубу. Мабуть, ті, хто не знає найкращого бомбардира команди, року заснування клубу, чи просто не в змозі назвати бодай трьох гравців команди.

Натомість Франческо Баранка передбачав такий перебіг подій і відзначав, що буде тільки радий, якщо Олімпік піде в CAS і тоді змушений буде показати усій Європі свої схеми з організації матчів із фіксованими результатами.

Примітно, що лише подача документів до Лозанни у справі такого типу коштує близько 50 тисяч євро. До цього також варто додати перельоти делегації, послуги адвокатів та інші технічні витрати. А Олімпік ще ж має фінансувати молодіжні команди якогось із українських клубів цього сезону.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Нещасливий Лампард і вирішальний VAR. МЮ знову розібрався із Челсі

Матч із класичної ТОП-4 АПЛ відбувся на Стемфорд Брідж. …