Домашня сторінка Актуально Крим – це Україна! Жалюгідні депутати РФ палають від рішення УЄФА

Крим – це Україна! Жалюгідні депутати РФ палають від рішення УЄФА

30 читачів онлайн
0
9,781

Коли правда ріже очі

УЄФА презентувала логотип Євро-2024. На відеоролику була представлена мапа Європи, де Крим цілком виправдано і логічно зобразили територією України. І від таких дій запалало за порєбріком. Член комітету Держдуми РФ з фізичної культури Дмитро Свищов різко і дуже негативно відреагував на це:

На жаль, русофобський настрій дістався і до УЄФА. Шановна футбольна організація нехтує думкою громадян Криму, які давно зробили свій вибір. Два варіанти: або це зроблено через незнання, що малоймовірно, або вони просто не хочуть сваритися з Україною. Ви ж знаєте, як наші сусіди розпочинають нервувати у такій ситуації.

На місці РФС [Російський футбольний союз – прим. ред.] підготував би лист з поясненням ситуації. Якщо футбольні чиновники не знають, що Крим є територією Росії, значить, треба поставити їх до відома. Може, вони по-старому живуть і не читають новини? Або погано знають історію? Адже з моменту приєднання минуло сім років

Скрін із Twitter UEFA

Нагадаємо, це далеко не перший випадок, коли російських депутатів та політиків так гостро зачіпає тема Криму (як-то кажуть, на злодієві і шапка горить). Не так давно, під час Чемпіонату світу на Росії запалало через дизайн нової форми української збірної, на якій були патріотичні символи та контури кордонів України разом із Кримом, Луганськом та Донецьком.

Читайте також: Готують великі зміни? ФІФА хоче змінити правило офсайду

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вечір красивих голів. Дніпро-1 впевнено розібрався з Колосом. ВІДЕО

Хороший матч із шедевральними голами …