Кривбас повертається. Але чи справжній?

Відомий український клуб повертається на футбольну карту України.

Офіційно футбольний клуб Гірник перейменовано на Кривбас, повідомив колишній гравець криворізького клубу Тарас Стретович на своїй сторінці Facebook.

Підтвердженням цього є скрін з єдиного державного реєстру юридичних осіб. Наступного сезону клуб буде заявлений до Другої ліги. Таке рішення мотивувалося тим, що головною проблемою для відновлення Кривбаса є відсутність власної футбольної інфраструктури та стадіону. Але натомість такі умови є у Гірника. Тому і було прийнято рішення перейменувати клуб у Кривбас.

Президентом клубу залишається Костянтин Караманіц. Тренером клубу – Геннадій Миколайович Приходько. Усі гравці переукладають контракти з перейменованим клубом. Базою клубу залишається СК Гірник. Домашній стадіон – Шахта Жовтнева. Клуб буде заявлений у наступному сезоні в Другу лігу під ім’ям Кривбас – йдеться у заяві

Футбольний клуб "Гірник" вже офіційно перейменовано на Футбольний клуб "Кривбас".Президентом клубу залишається…

Опубліковано Тариком Стретовичем Неділя, 2 серпня 2020 р.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський дав вказівку відродити футбольний клуб Кривбас.

Читайте також: Старт сезону Динамо проведе без лідера! Найкращий легіонер киян не встигне відновитися та Від УПЛ до Серії А. Ексгравець Зорі може стати одноклубником Малиновського!

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також