Криза ідей. Класний гол Буяльського не врятував Динамо від прикрого результату у матчі з Брюгге. ВІДЕО

Мірча Луческу зробив лише одну заміну на матч із Брюгге у порівнянні з поєдинком Динамо з Олімпіком. Замість Караваєва в захист вийшов Забарний, який встиг відновитися до матчу Ліги Європи. У бельгійців проблеми були набагато серйозніші, адже через коронавірус до Києва не приїхав ряд гравців і тренерський штаб, який в екстреному порядку очолив наставник молодіжної команди:

Старт матчу

Перший небезпечний момент у грі створили саме гості. На 7 хвилині подачу у штрафний майданчик киян замкнути кримезний Дост не зумів, але на дальній стійці першим був Клінтон Мата. Правий захисник бельгійців пробив у дотик – вище воріт Динамо.

Підопічні Луческу по-справжньому відповіли аж на 34 хвилині. Кенджора подав у штрафний майданчик Брюгге, а Віталій Буяльський приблизно з 11 метрів ударом головою пробив. М’яч пройшов над поперечкою воріт Міньйоле.

За десять хвилин ситуація повторилася. Знову Кенджора, знову подача у штрафний Брюгге і знову удар головою від Буяльського. На жаль, ефективність теж була аналогічною. Трохи вище воріт…

Гол Буяльського

Другий тайм набагато активніше розпочали гравці Брюгге, але на 63 хвилині гостей приголомшив найктивніший гравець Динамо у першому таймі Віталій Буяльський. Миколенко відпасував на атакувального півзахисника своєї команди, а той майже з лінії штрафного майданчика наважився на удар. М’яч залетів у дев’ятку воріт Міньйоле, який, мабуть, дуже погано бачив момент удару – 1:0!

Фатальний стандарт

Раділи господарі поля недовго. Брюгге традиційно дуже вдало грає на другому поверсі і гості покарали киян за першу ж помилку при виконанні стандарту. Подачу з кутового ударом головою замкнув Мехеле, якого Артем Бєсєдін просто відпустив (нападник Динамо не стрибав у боротьбу). Бущан теж вийшов у напів позицію і нічим зарадити вже не міг – 1:1.

Пробачив Динамо на 83 хвилині Дост. Форвард лідера Ліги Жупіле з меж воротарського майданчика головою пробив вище воріт Бущана після скидання від Юссуфа Баджі.

Кияни спробували до завершення матчу організувати небезпеку біля воріт Міньйоле, але з креативом у Динамо цього дня було не все гаразд. Нічия ставить команду Луческу в непросте становище, адже у Бельгії потрібно буде обов’язково забивати.