Кубкова сенсація. Інгулець вибиває Зорю

Футбол найвищого українського рівня завітав аж у селище Петрове, де місцевий Інгулець приймав Зорю у півфіналі Кубка України.

Луганці не приховували, що Кубок України – пріорітетне завдання на завершення цього сезону. Для господарів вихід у півфінал вже історичне досягнення, але апетит приходить під час їжі.

Команда Вернидуба окреслила свої атакувальні наміри вже на 2 хвилині матчу, коли Караваєв мав нагоду відкрити рахунок. Капітан Зорі виходив віч-на-віч (з флангу) з голкіпером Інгульця Ситниковим, але переграти воротаря йому не вдалося.

Інгулець відповів голом! Балан на фланзі обійшов Михайличенка, прокинув м’яч поміж ніг Чеберку і віддав націлену передачу в штрафний майданчик Зорі, де самотній Запорожець пробив точно у кут воріт Луїса Феліпе – 1:0.

Такий перебіг подій не міг влаштовувати гостей і Зоря кинулася в наступ. Класно атаку розганяв Луньов, але простріл Михайличенка, який добре підтримав дії партнера, не знайшов адресата.

Монотонні спроби Зорі відігратися розвіяв другий гол Інгульця у матчі. Господарі заробили право на штрафний із далекої відстані і стандарт взявся виконувати Щедрий. Подача півзахисника була настільки сильною, що м’яч перелетів усіх гравців, вдарився об газон і залетів у дев’ятку воріт Зорі – 2:0.

До перерви підопічним Вернидуба один м’яч відквитати все-таки вдалося. Після подачі з кутового Чеберко підхопив м’яч у штрафному майданчику і пробив, удар луганця намагався заблокувати оборонець Інгульця, що тільки допомогло гостям – рикошет і м’яч у воротах, 2:1.

По перерві перший небезпечний момент створила Зоря. Подача від Караваєва була хорошою, чого не скажеш про удар Луньова із лінії воротарського майданчика – вище воріт.

Наступного моменту вболівальникам довелося чекати майже 20 хвилин. Сілас наважився на удар із дальньої відстані і Ситников у класному стрибку м’яч відбив.

Непомітний Будківський, який свій перший удар завдав аж в середині другого тайму, міг зрівняти рахунок за 10 хвилин до завершення основного часу. Нападник луганців пробивав із меж воротарського майданчика, але влучити у площину воріт не зумів.

Міг врятувати Караваєв Зорю останнім ударом, але удар капітана гостей пройшов над дев’яткою воріт Інгульця.

СЕНСАЦІЯ! Клуб із Петрового виходить у Фінал Кубка України, переписуючи таким чином історію українського футболу!