Вильоти топ-клубів із кубковихзмагань – звична справа для таких турнірів. Цього разу Манчсетер Юнайтед став жертвою андердога. Команда Моуріньйо гостювала у Брістоль Сіті. Візит одного із флагманів англійського футболу був доволі очікуваною подією в невеликому містечку. Навіть головний тренер команди із Чемпіоншипу із нетерпінням очікував поєдинку.

? The stage is set. #BRCvMUN

A post shared by Bristol City FC (@bristolcityfc) on

Лі Джонсон в ЗМІ заявляв, що є прихильником тренерського таланту Жозе Моуріньйо і хотів би з ним після гри поспілкуватись у невимушеній обстановці.

Сподіваюсь, після матчу Моуріньйо погодиться випити зі мноювина. Мені довелось розбити скарбничку доньки, щоб придбати його. Воно коштує 450 фунтів і прибуло просто із Португалії. Я з’ясував, що Жозе подобається саме це вино. Сподіваюсь, він зайде до мене і ми трохи поспілкуємось. Я спробую зайняти його увагу на 5-10 хвилин.

Брістоль Сіті цього сезону перебуває серед лідерів Чемпіоншипу. Після 22 турів команда перебуває на 3 місці із 43 очками. Попереду лише Кардіф та Вулверхемптон. Цікаво, що на гру Моуріньйо виставив основний склад. Із перших хвилин вийшли: Блінд, Погба, Рашфорд, Марсіаль, Ібрагімович. Вже на 10-й хвилині Златан міг відкривати рахунок. Швед отримав навіс із лівого флангу і пробив в дотик, але удар прийняла поперечка. До перерви Рашфорд ще раз дальнім ударом перевірив конструкцію воріт на стадіоні Брістоля.

Fast as⚡️⚡️ @Martial_9 #MUFC

A post shared by Manchester United (@manchesterunited) on

Тричі свою команду рятував у першому таймі і Серхіо Ромеро. Однак постріли господарям вдавались лише із дальньої дистанції. Другий тайм команди розпочали із обміну голами. Першим забив Брістоль завдяки влучному пострілу у дальню дев’ятку від Брайяна. Лише 7 хвилин вели в рахунку господарі. Ібрагіомвич потужним ударом зі штрафного прошив стінку та не залишив шансів голкіперу суперників. Після забитого голу Юнайтед додав обертів, але забити вдруге ніяк не вдавалось.

Вже у компенсований час, а якщо бути точним, на 90+3 хвилині Брістоль провів доленосну атаку. Тейлор м’яким закиданням виві на ударну позицію Смітта, який прийняв м’яч на груди і другим дотиком відправив у ворота. Футболісти Манчестера одразу впали на газон у відчаї, адже часу на те, щоб відігратись не залишалось.

Після фінального свистка вже за англійською традицією сотні вболівальників вирвались на поле задля святкування історичного тріумфу.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.