Графіком матчів через два на третій вже давно нікого не здивуєш. Якщо посеред минулого тижня відбувались матчі єврокубків, то цього вікенду в багатьох провідних лігах відбувають кубкові баталії. Мають не лише ігрові, а й результативні здобутки #Legioneros. Дебютував у складі Манчестер Сіті Олександр Зінченко, здобули перемоги клуби наших у Німеччині.

Тепер остаточно горожанин

Олександр Зінченко перейшов у Манчестер Сіті ще минулого літа. Але за весь цей час так і не довелось українцю зіграти хоча б хвилину в офіційному матчі горожан. Минулий сезон півзахисник провів в оренді у складі голландського ПСВ. За іронією долі там теж Олександр виходив, м’яко кажучи, не завжди.

Цього міжсезоння Гвардіола надав незначний ігровий час для Зінченка. Та перед стартом чемпіонату знову ширились чутки про можливий тимчасовий від’їзд хабека до Наполі. Та футболіст залишився в Манчестері і заявив, що готовий чекати на свій шанс.

Наставник Сіті на після матчу Ліги Чемпіонів із Шахтарем у відповідь на запитання українських журналістів про перспективи Зінченка схвально відгукнувся про півзахисника:

Зінченко молодий гравець, він не пройшов до заявки на Лігу Чемпіонів, бо в нас велика конкуренція. Але він може грати у чемпіонаті, та інших внутрішніх турнірах, коли ми проводимо ротацію. Ми на нього розраховуємо.

Пеп дотримався слова і завдяки ротації Олександр дійсно з’явився у внутрішньому турнірі, а якщо точніше, то у Кубку Ліги. Зінченко вийшов у стартовому складі на матч проти Вулверхемптона. Українець грав на позиції лівого латераля та закривав увесь фланг.

Попри велику кількість футболістів стартового складу, надзабивний Ман Сіті у цій грі за 120 хвилин так і не зумів засмутити гостей. Переможця команди визначали у серії післяматчевих пенальті. Сильнішими виявились гравці Манчестера.

З рахунком 4:1 вони перемогли у післяматчевій лотереї.

Третя Ліга і Коноплянка

Євген нарешті отримав місце в стартовому складі Шальке і провів весь матч на полі. В останніх поєдинках українець грав трохи більше 20 хвилин і почав втрачати місце в основі гельзенкірхенців. В рамках Кубку Німеччини Коно і команда гостювали у третьолігового Вехена. Євген за традицією цього сезону вийшов на позиції центрального нападника. Та забивали ті, хто на тактичних заготовках розташовувався глибше українця – Ді Санто та Бургшталлер.

Сам Коноплянка провів не однозначний матч. Адже декілька разів міг стати автором гольової передачі, та партнери не реалізовували можливості. Мав також і власний гольовий момент Євген, але на заваді став голкіпер Вехена.

Можна відзначити також те, що українець був учасником третьої гольової атаки Шальке, яка закінчилась автоголом захисника суперників.

Із Ярмоленком Боруссія перемагає

Дортмундці свій матч Кубку Німеччини теж проводили проти команди нижчої за рангом, а отже на виїзді. В суперники шершням дісталась команда тієї ж Третьої Ліги – Магдебург. Команда Андрія Ярмоленка не мала жодних проблем і очікувано забила багато.

Боруссія розгромила суперника 5:0. На відміну від останнього матчу Бундесліги, українець вийшов на поле з перших хвилин. Ярмоленко провів не менш вдалий матч як і вся команда. Перший гол стався завдяки активній участі Андрія. Вінгер отримав м’яч на правому фланзі, протягнув до лицевої лінії і в оточенні двох суперників віддав передгольову передачу. Ісаак виграв другий поверх і скинув на Кастро. Останній вже не міг схибити – 0:1.

До перерви команди більше не забивали. Решта голів припали на другу половину матчу. Вже в дебюті Ісаак забив сам. На 73-й хвилині Боруссія заробила пенальті. До позначки підійшов Ярмоленко і не схибив. Цим дортмундці не обмежились під завісу матчу по одному голу забили Бартра і Кагава.

Завдяки цьому голу Ярмоленко тепер відзначався у всіх турінрах, де бере участь Боруссія.