Кубок Америки: головні претенденти на перемогу – Бразилія та Аргентина

Поки вболівальники Старого світу дивитимуться Євро, на іншому боці планети відбуватиметься не менш масштабний турнір – Кубок Америки. Перший матч відбудеться 13 червня, а фінал заплановано на 10 липня.

У Бразилії за звання чемпіона боротимуться 10 збірних, хоча їх могло бути і менше. Навіть господарі турніру, які ще є і чинними володарями титулу, не хотіли брати участь у змаганнях. Футболісти були незадоволені організацією Кубка Америки в умовах пандемії. Позицію гравців поділяє і головний тренер Тіте. А ветерани національної команди висловили невдоволення фактом перенесення турніру і тим, що вони дізналися про нього зі ЗМІ.

Під питанням була і участь Аргентини. Країна мала приймати турнір разом з Колумбією, але він був перенесений до Бразилії. Знову-таки через пандемію. Ходили чутки, що збірна не поїде на Кубок Америки, але у підсумку аргентинці заявили, що гратимуть. Разом із командою за головний трофей побореться і Лео Мессі.

За оцінками аналітиків Parimatch, Бразилія та Аргентина є основними претендентами на перемогу. Далі йдуть Колумбія та рекордсмен за кількістю тріумфів у Кубку Америки – Уругвай. Якщо виграє Аргентина, у них буде по 15 трофеїв, для Бразилії це може бути 10-та перемога в турнірі.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також