Кубок Англії. Конкурент Зінченка робить результат Манчестер Сіті. ВІДЕО

Після тріумфу в Кубку Англійської Ліги команда Гвардіоли націлилася на Кубок Англії.

На матч 1/8 фіналу Кубка Англії тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола залишив у запасі Олександра Зінченка, який декілька днів тому був одним із найкращих у фіналі Кубка Англійської Ліги з Астон Віллою.

Photo by Alex Livesey/Getty Images

Суперник у Містян не з найсильніших – Шеффілд Венсдей, але середняк з Чемпіоншипу не мав наміру легко здаватися чемпіонам Англії.

У першому таймі найближчим до забитого м’яча був Отаменді. Захисник Сіті поцілив у поперечку воріт Венсдей після подачі Мареза. Господарі відповідали зірковим гостям ефектнішими діями:

Манчестерці активно розпочали другу половину зустрічі і результат не забарився. Менді знайшов пасом Агуеро у штрафному майданчику Шеффілда, нападник першим дотиком м’яч прийняв, а другим пробив – Вайлдсміт як слід відбити м’яч після удару форварда Сіті не зумів – 0:1.

Підопічні Гвардіоли могли зняти всі питання стосовно переможця на 73 хвилині. Подачу з кутового ударом завершував Стоунз – Вайлдсміт ногою м’яч відбив, а за декілька секунд впорався ще й з добиванням Мареза з близької відстані.

Найнебезпечніше, що створили господарі, – пас Ханта на дальню стійку воріт Браво, де мав замикати передачу партнера Флетчер, але не встиг.

У компенсований до другого тайму час свій супершанс втратив Стерлінг. Півзахисник вийшов віч-на-віч із голкіпером Шеффілда Вайлдсмітом, але переграти того не зумів.

Манчестер Сіті мінімально перемагає і виходить в 1/4 Кубка Англії.