Кубок Англії. Конкурент Зінченка провалюється і Ман Сіті вилітає з турніру. ВІДЕО

У півфіналі Кубка Англії Арсенал приймав удома Манчестер Сіті.

Олександр Зінченко так і не з’явився на полі в цьому поєдинку. Замість українця грав його прямий конкурент на позиції Бенжамен Менді.

Манчестер Сіті з перших хвилин взяв м’яч під контроль і намагався будувати свої атаки, але до удару так і доходило.

Перший небезпечний момент створив Арсенал. Давід Луїз віддав розрізну передачу з центра поля і вивів віч-на-віч Обамеянга, але нападник не зміг реалізувати момент і пробив просто в Едерсона.

Та за мить форвард Канонірів реабілітувався. Менді не дограв на фланзі з Ніколя Пепе, і той без проблем зумів виконати подачу на дальню стійку, де був Обамеянг. Нападник Арсенала в дотик пробив у дальній кут воріт – 1:0.

Під кінець тайму Арсенал ледь не забив іще раз. Під час подачі з кутового Мустафі виграв другий поверх та сильно пробив головою під поперечку. Едерсон в ефектному стрибку зумів парирувати цей удар.

Атакує Сіті, а забиває Арсенал

Та вже на початку другу тайму Сіті почав грати агресивніше в атаці і ледь не забив. Де Брюйне з лівого флангу віддав точну передачу на Стерлінга. Вінгер Містян пробив у дотик з 11-метрів, але м’яч пролетів поруч зі стійкою.

Ще за декілька хвилин небезпечний момент створив Марез. Алжирець прийняв м’яч на правому фланзі, качнув захисника, змістився до центра і пробив низом в ближній кут воріт, але голкіпер Арсенала Мартінез зумів впоратися з цим ударом.

В середині другої половини зустрічі Арсенал, який мужньо відбивався, підстеріг Манчестер Сіті на контратаці. Кірні віддав довгу передачу на Обамеянга. Нападник зумів уникнути положення поза грою: Менді не втримав офсайдну лінію. Форвард Арсенала спокійно протягнув м’яч до воріт і пробив повз Едерсона 2:0.

Ман Сіті так і не зміг забити бодай один м’яч у ворота Арсенала. Каноніри виходять до фіналу Кубка Англії, де зустрінуться з переможцем пари Манчестер Юнайтед – Челсі.

Читайте також: Активність Малиновського не приносить результату. Аталанта страждає у матчі з Вероною та Став чемпіоном Іспанії та Німеччини в одному сезоні лише за 7 матчів. Неймовірна історія