Кубок Англії. Манчестер Юнайтед без проблем обігрує Челсі

Челсі та Манчестер Юнайтед з різним настроєм підійшли до протистояння у Кубку Англії.

Команда Саррі після жахіття в матчі з Манчестер Сіті  психологічно відходила в Швеції, де Челсі вдалося обіграти Мальме з рахунком 2:1. Манчестер Юнайтед в свою чергу поступився знекровленому травмами ПСЖ у Лізі Чемпіонів – 0:2.

За загалом рівної гри у першому таймі Челсі мав нагоди свої нагоди відзначитися: Давід Луїс – пробивав зі штрафного, але Серхіо Ромеро потягнув удар; Гонсало Ігуаїн – головою пробивав після навісу від партнера, але м’яч пройшов біля самісінької стійки воріт Манчестера.

Свої нагоди набагато краще реалізували підопічні Сульшера. Спочатку Андер Аррера скористався клсним навісом від Погба і ударом головою відкрив рахунок у зустрічі.

А на останній хвилині основного часу першого тайму Погба з Рашфордом розібрали весь захист Челсі. Пас на фланг, навіс в штрафний майданчик і гол. Кепа після удару головою від Погба був безсилим врятувати Челсі – 0:2.

LONDON, ENGLAND – FEBRUARY 18: Paul Pogba of Manchester United celebrates as he scores his team’s second goal during the FA Cup Fifth Round match between Chelsea and Manchester United at Stamford Bridge on February 18, 2019 in London, United Kingdom. (Photo by Michael Regan/Getty Images)

По перерві Челсі спробувало відігратися, але крім індивідуальних подуг Азара команда Саррі більше нічого не змогла продемонструвати. Тактичне безсилля знову коштує аристократам перемоги. Манчестер в свою чергу показав грамотну гру. Сульшер робив правильні заміни, давши шанс тим, хто ніяк не вражає своєю грою останнім часом (Санчес).

Манчестер Юнайтед перемагає 2:0, проходить Челсі і як і Манчестер Сіті записує себе у головні претендети на трофей.