Кубок Бельгії. Диво від Безуса дарує Генту фінал

Після нічиєї 2:2 у першому матчі з Остенде, Генту на виїзді необхідно було забивати.

За Гент у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Бельгії у стартовому складі вийшли одразу 3 українці: Яремчук, який відзначився у першому матчі, Безус – новачок Гента і новоспечений триразовий тато Ігор Пластун.

У першій половині матчу забивали лише господарі. Остенде відкрив рахунок на 8 хвилині зусиллями Тома Де Сюттера. Згодом таранний нападник Остенде зазнав ушкодження і на 30 хвилині його змінив замбієць Сакала. Африканцю знадобилася хвилина, щоби й собі відзначитися – 2:0 на 31 хвилині.

Після цього Пластун з поля пішов, поступившись місцем Чакветадзе. А вже по перерві прийшов час Гента забивати. Свої голи господарі приберегли на останні хвилини. Спочатку Сарлот відквитав один м’яч на 84 хвилині, а на першій із п’яти компенсованих своє гольове слово сказав Роман Безус. Перший матч в основі = перший гол за Гент. Браво, Романе!

Рахунок 2:2 означав, що на команди чекають два екстра-тайми, які теж не виявили найсильнішого. Тому справа дійшла до післяматчевих пенальті. Там героєм став голкіпер Гента Томас Камінськи і… Роман Безус! Воротар тричі рятував свої ворота, а Роман Безус реалізував вирішальний пенальті у дуже складний психологічний момент…