Кубок Італії: неочікуваний крах фаворитів

Кубок Італії здивував чималою кількістю сенсацій. На стадії чвертьфіналу турнір завершили Ювентус, Наполі і Рома!

Кшиштоф Пьонтек зіграв свій перший матч в основному складі Мілана і практично самотужки розібрався з Наполі. Вже до тридцятої хвилини поляк встиг двічі забити у ворота Мерета. У випадку із першим голом варто відзначити класне закидання із глибини Лаксальта. Другий м’яч теж прийшов із лівого флангу, а далі індивідуальна майстерність Пьонтека – і на табло 2:0.

У другому таймі Наполі тотально переважав суперника за всіма статистичними показниками, але Доннарумма врятував росо-нері після ударів Мертенса та Інсіньє. Фарт був на боці Мілана, адже навіть із кількох метрів футболістам Наполі забити не вдавалося.

Фіорентина знищила Рому. Проблеми у римлян почалися ще в дебюті матчу. Міральяс розірвав правий фланг захисту гостей і віддав гольову передачу на К’єзу. Не минуло і 15 хвилин, а у ворота римлян влетів другий м’яч. Його авторами знову стали Міральяс і К’єза. Рома зусиллями гармати Коларова один гол відіграла, але далі розпочалося справжнє побиття.

Мюріель, Бенассі, К’єза і двічі Сімеоне встановили підсумковий непристойний рахунок 7:1. До того ж, вилучення у складі Роми отримав Едін Джеко. Боснієць не стримав емоцій та плюнув в обличчя арбітру. Тепер справа за дисциплінарним комітетом. Така витівка навряд чи коштуватиме нападнику лише одного матчу дискваліфікації.

Безпрограшна серія Ювентуса в Італії завершилася. Команду Аллегрі зупинила Аталанта із Сапатою, який в останніх 10 матчах забив уже 17 м’ячів.

Аталанта на правах господарів матчу почала з пристрілки із дальньої дистанції. Обидві спроби були невдалими. В середині другого тайму отримав ушкодження К’єлліні і одразу в Ювентуса розладналося. Канселу (замінив К’єлліні) обрізався на своїй половині поля і цією помилкою скористався Кастань, 1:0. Наприкінці першого тайму подвоїв перевагу Аталанти Сапата. Це, мабуть, перший матч цього сезону для Ювентуса, коли команда за 45 хвилин не завдала жодного удару по воротах суперника.

По перерві Юве почав атакувати. Роналду на мить не встиг замкнути простріл Бернардескі. Найближчим у гостей до забитого м’яча був Хедіра, він із меж штрафного майданчика пробив просто у голкіпера. Натомість забила Аталанта. Захисник Юве помилився із передачею на голкіпера і вивів Сапату віч-на-віч із воротарем. Колумбієць майстерно поклав Щенсного на газон і закотив м’яч у порожні ворота.