Кубок України. 16-річний воротар витягує Ворсклу у фінал!

Неймовірна розв’язка півфінального матчу.

Ворскла у першому таймі намагалася більше атакувати маріупольців, але пощастило відкрити рахунок саме господарям. Азовці забили трохи курйозний м’яч на 37 хвилині зусиллями Горбунова/Чурка. Перший протягнув м’яч і наважився на удар, а у другий, уникнувши офсайду, вдало підставив ногу, чим дезорієнтував голкіпера Ворскли Різника – 1:0.

Після перерви полтавці збільшили тиск на ворота Гальчука, який у першому таймі пару разів врятував свою команду. Проте втримати рахунок сухим своєму голкіперу партнери не допомогли. На 79 хвилині Тищенко завалив Степанюка у штрафному майданчику, і Катерина Монзуль призначила пенальті. Одинадцятиметровий вміло реалізував Кане – 1:1.

Фото ФК Ворскла Полтава

У основний і екстра-час команди більше забити не змогли, тому все вирішилося у серії пенальті, на яку Юрій Максимов випустив 16-річного Павла Ісенка. Саме юному голкіперу судилося стати героєм полтавського клубу. Ісенко потягнув три одинадцятиметрових удари (від Кулакова, Ігнатенка і Корнієнка), чим забезпечив Ворсклі місце у фіналі Кубка України.