Кубок України. Динамо з вилученням проходить Олександрію завдяки Циганкову

Минай і Маріуполь стали першими півфіналістами Кубка України, але головний поєдинок ігрового дня пройшов ще з глядачами на НСК Олімпійському.

Перший тайм навіть без моментів

Кияни перемогли команду Шарана три дні тому, але обережність в діях нікуди не зникла. В центрі поля Михайличенко випустив Буяльського і дует руйнівників Кадірі + Сидорчук. Саме останній мав найбільше спроб пробити по воротах у першій половині. Двічі капітан намагався повторити свій удар з матчу 1/8 проти Шахтаря, але було більше схоже на філдгол з американського футболу.

За увесь перший тайм із атакувальних дій можна згадати лише непоганий простріл від Миколенка – вийшло без адресата.

Вилучення Кадірі

Друга половина мала стати цікавішою. І тренер Динамо одразу ж зробив заміну, щоб покращити гру своєї команди. Назарій Русин змінив Франа Соля і першим же ударом міг відкрити рахунок. Форвард прийняв м’яч на лінії штрафного майданчика і пробив з розвороту – стійка врятувала Олександрію.

Здавалося, що Динамо зараз притисне гостей, але помилка після подачі з кутового коштувала киянам гравця. Кадарі і Сидорчук двічі порушили правила упродовж 10 секунд, арбітр покарав обох жовтими карткам. Для Кадірі ця картка стала другою (першу він отримав на останній хвилині першого тайму) – вилучення.

Друга жовта вже на початку тайму. Як вам таке рішення арбітра? Вилучення Кадірі у матчі Кубку України проти Олександрії. Мохаммед покинув поле через другу жовту картку на старті другого тайму Наші партнери – @parimatch.ukraine #dynamokyiv #kadiri #олександрія #динамо #динамокиїв #футболхаб #footballhub #кубокукраїни #червонакарта #вилучення

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Mar 11, 2020 at 12:25pm PDT

Кількісна перевага не дала Олександрії якогось стимулу йти вперед, а от Динамо на контратаці гостей упіймало. Сидорчук віддав на Русина, який класно пробив з-під Лучкевича у кут воріт Паньківа. Кияни пораділи, а арбітр зустрічі Віталій Романов гол скасував. Сантиметровий офсайд у нападника господарів помітили за допомогою ВАРу.

Скільки сантиметрів поза грою? Гол @nazariyrusyn31 скасували після перегляду VAR💥 Причина - офсайд. Погоджуєтесь з головним арбітром Віталієм Романовим? ✍ Наші партнери – @parimatch.ukraine #dynamokyiv #dynamo #олександрія #динамо #динамокиїв #футболхаб #footballhub #кубокукраїни #гол #офсайд #goals #offside @nazariyrusyn31 #русин #назарійрусин #вар #var

A post shared by Footballhub (@foothubua) on Mar 11, 2020 at 12:41pm PDT

Команди дотягнули до екстратаймів, де майже одразу міг забити  все той же Русин. Миколенко прострілив у штрафний майданчик, а Русин, випередивши захисників Олександрії, пробив у ближній кут воріт Паньківа – сейв голкіпера гостей.

Вирішальний м’яч Циганкова

Динамо більше намагалося атакувати і свій “чистий” м’яч кияни забили! На старті другого екстратайму підопічним Михайличенка вдалося розіграти хорошу контратаку, яку після пасу Кенджори точним ударом завершив Циганков – 1:0!

Олександрія лише після пропущеного м’яча по-справжньому пішла в атаку. Дуже небезпечний штрафний пробивав Гречишкін на 116 хвилині – Бущан задум півзахисника олександрійців прочитав і м’яч забрав.

Тож, 1:0 після двох екстратаймів – і Динамо у півфіналі. Минай переміг вдома після серії пенальті тогорічного фіналіста, Інгулець (7:6 – 1:1 в основний час). А Маріуполь вгостях здолав друголіговий Альянс 4:2. Останнього півфіналіста визначать у зустрічі Десни та Ворскли, запланованої на 12 березня, 19:00. Трансляція на 2+2 та ютюбі Football Hub.