Матчі 1/8 фіналу Кубка України повністю виправдали очікування. Ігри пройшли за максимальної напруги і самовіддачі команд. Не обійшовся цей раунд і без сенсацій. Відразу два клуби елітного дивізіону поступились нижчим за рангом суперникам.

Мужики теж плачуть

Поза сумнівами протистояння Зорі і Шахтаря було ключовим на цьому етапі. Та навіть такі високі очікування ця гра перевершила. Луганчани почали матч дуже сміливо і регулярно розрізали захист гірників, де цього разу з’явились Хочолава і Ракицький. Вже на 11-й хвилині Зоря вийшла вперед. Тайсон загрався у центрі поля і втратив м’яч. Луганчани миттєво вибігли у контратаку. Громов вивів Луньова на ударну позицію і той переграв Пятова.

Сказано – зроблено🤘FC Zorya Luhansk зі старту показала FC SHAKHTAR, що у матчі 1/8 Кубка гратиме на перемогу❗А офсайд, схоже, таки був…

Опубліковано FootballHub 25 жовтня 2017 р.

По перерві Зоря швидко забила вдруге. Караваєв увірвався у штрафний майданчик і прострілив на одинадцятиметрову позначку. Там перебував Гордієнко, Артем розстріляв голкіпера Шахтаря.

Класика! Посмакуйте голом Гордієнка. Буде сенсація?

Далі прийшла черга гірників рятувати гру. Тайсон – Ісмаїлі – Феррейра на трьох організували атаку, що завершилась результативним ударом аргентинця.

Але ж заруба. Розкішний матч!Феррейра подарував інтригу✌

Після пропущеного голу Зоря відійшла в оборону та почала відверто грати на відбій.

Згодом команда Юрія Вернидуба ще й залишилась в меншості.

Вилучення отримав В’ячеслав Чечер. І за долею драматизму Шахтар заштовхав м’яч у ворота Зорі вже у компенсований час.

Оце матч! Оце дійсно Кубок!Феррейра забиває другий. Екстратайм⚔

В екстратаймі Зоря виглядала дуже важко фізично. До того ж, швидко луганчани пропустили втретє.

Дуже прикрий рикошет для FC Zorya Luhansk від Гордієнка. І камбек FC SHAKHTAR – дійсність!

Гол на рахунку Коваленка. Але неймовірним дивом Зоря знову змогла вирівняти ситуацію.

МУЖИКИ!Вдесятьох, в екстратаймі, Шахтарю, забили 🤠

Харатін з боями продерся у штрафний майданчик і пробив без шансів для Пятова.

І все-таки Шахтар переміг. І знову рикошет від Гордієнка. Поаплодуйте обом командам👏 Вони заслужили!

Та останнє слово було за Бланко-Лещуком його гол приніс перемогу Шахтарю і путівку до чвертьфіналу.

Олександрійська сага

Не поступився за драматизмом і матч в Олександрії. Там одноіменна команда приймала Динамо. 90 хвилин командам виявилось недостатньо для того щоб визначити переможця. Відкрили рахунок кияни.

Денис Гармаш знайшов пасом на фланзі Дерліса. Парагваєць на швидкості зблизився із лицевою лінією та віддав прострільну передачу у штрафний майданчик, яку замкнув Артем Кравець.

Олександрія-Динамо 0:1. Гол Кравця

FC Dynamo Kyiv виграло перший тайм в Олександрії😎Гармаш-Гонсалеc-Кравець – результативна триходівка💪Що зможуть запропонувати господарі?

Опубліковано FootballHub 25 жовтня 2017 р.

Господарі дочекались свого шансу на 77-й хвилині. Олександрійці розіграли стандарт, Бацула виконав навіс у карний майданчик Динамо. Другий поверх виграв Старенький і дугою переправив м’яч за спину Бущану.

Олександрія-Динамо 1:1. Гол Старенького

І знову Старенький😎Топ-виконання удару головою від нападника Олександрії.FC Dynamo Kyiv теж не уникло екстратаймів!

В екстратаймі команди забили ще тричі. Спочатку Кравець самотужки обійшов двох суперників і викотив м’яч Бєсєдіну на порожні ворота. 41 номер киян не мав шансів схибити. За декілька хвилин Динамо забило третій гол. Дерліс ледь не обрізався на фланзі, та все ж обіграв захисника і виконав навіс. На дальній стійці вище за всіх вистрибнув Кравець і оформив дубль. Олександрія зуміла скороти відставання в рахунку до мінімального. Подача зі стандарту, на останніх секундах, закінчилась фолом Гармаша проти Гітченка. Пенальті реалізував Грицук. 2:3.

Олександрія-Динамо 2:3. Голи екстратаймів

FC Dynamo Kyiv прорвалося до чвертьфіналу Кубка⚽через екстратайми.Герой двобою з Олександрією – Артем Кравець: два м'ячі, один асист.У господарів під свисток забив пенальті Грицук, встановивши остаточний рахунок 2:3💪

Одеський шторм

Чорноморець гостював у друголігового Дніпро-1. У складі дніпровської команди виступають декілька гравців, що ще минулого року грали у Прем’єр-Лізі. Їхній досвід та ігрові навички не просто допомогли не пропустити господарям, а й претендувати на перемогу ще в основний час.

Дніпряни виглядали нічим не гірше суперника значно вищого за рангом. Але 120 хвилин матчу пройшли без забитих голів і переможця команди визначали у серії пенальті. Влучнішими були дніпряни.

Кубок Львову!

Хоч це гасло належить іншій львівській команді, але ближчими до нього наразі є футболісти ФК Львів. Вони в рамках 1/8 зустрічались із Сталлю. 90 хвилин матчу пройшли за невеликої кількості гострих моментів. Господарі здебільшого грали дуже обережно і зайвий раз не ризикували.

Сталь попри статус фаворита і клуба УПЛ не зуміла засмутити голкіпера львів’ян. В підсумку справа дійшла до серії пенальті. А як відомо, її далеко не завжди виграє сильніша команда. Щось схоже сталось і цього разу. ФК Львів переміг Сталь 6:4.

Чергово погрому не сталось

Одна із головних сенсацій попереднього раунду Кубка – команда із Івано-Франківська приймала Десну. Гості не дарма вважались фаворитами зустрічі. До того ж, в складі чернігівської команди виступає екс-футболіст німецького Дармштадта Денис Олійник. Саме він і став автором першого голу. Півзахисник отримав м’яч у штрафному майданчику і пробив у дальній кут. На цьому гості не зупинились і трохи більше ніж за 10 хвилин забили вдруге.

До честі Прикарпаття, господарі не опустили руки і зробили все, що було в їхніх силах аби врятувати гру. Моментів було створено чимало. Голкіпер Десни мав не мало роботи і здійснив декілька надскладних сейвів. А коли поза справами залишався воротар, госетй рятував каркас воріт.

В підсумку як не намагалось Прикарпаття відігратись, та забити не змогло. 0:2 і Десна йде далі.

Повернутись у 2009-й

Полтавська Ворскла – одна із тих небагатьох команд, які переривали гегемонію Динамо і Шахтаря в Кубку України. 8 років тому полтавчани мінімально перемогли гірників у фіналі. Зараз до фіналу ще далеко, але крок на зустріч йому зроблено.

Ворскла прйимала Олімпік в рамках 1/8 розіграшу кубка. Гості вийшли на гру у напів-резервному складі. В запасі залишились Моха, Махарадзе, Біленький, Прийомов. Хто зна як би було за присутності перелічених польових гравців, а відсутність основного голкіпера точно не стала проблемою. Артем Кичак ще у першому таймі неодноразово рятував команду.

Ворскла обіграла Олімпік в 1/8 Кубка. Голи

Ворскла VS Олімпік. Два екстра-тайми=два голи⚽Спершу Шарпар немов Мессі💪вклав на газон ЕмерсонаА згодом Коломоєць філігранно накинув на голову Кулачу✌

В основний час команди не потішили голами вболівальників. В додаткові два тайми по 15 хвилин більше сил, фарту і бажання виявилось у Ворскли. Влучні удари Шарпара і Кулача вивели полтавчан до вісімки кращих команд кубка і мінімально наблизили до повторення казки.

Непереможний Арсенал не переміг

Не достатньо бути просто кращий у Першій Лізі, треба вміти конкурувати із сильнішими. Арсенал зустрічався з рівненським Вересом. Обидві команди в хорошій формі у своїх лігах. Каноніри після майже двох десятків матчів не зазнали жодної поразки. Рівняни теж не знають поразок вже 5 матчів.

Черговий дивовижний гол і на цей раз переможний на рахунку Морозенка. Окрім цього м’яча обидві команди ще по разу відзначились, але голи були забиті з положення поза грою і справедливо відмінені. Верес здобув закономірну перемогу 1:0.

Чайки набирають висоту

Маріуполь був змушений реабілітуватись перед власними вболівальниками після розгрому від Зорі в чемпіонаті. Нагадаємо, що підопічні Олександра Бабича програли з рахунком 2:5. Долею жеребу азовцям довелось їхати у херсонську область на протистояння із Таврією.

Матч не вийшов конкурентним. Маріуполь впевнено розбив нижчолігового суперника – 5:0. Дублями в цій грі відзначились Боярчук і Коробенко. Ще один м’яч на рахунку Танковського.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ЄВРОBEST: Вітер змін

Мілан 2 – 1 Болонья Недільного вечора міланісти, як ніколи були стурбовані щодо найб…