Ситуація із переходом Неймара досі залишається невизначеною. Бразильський вінгер поки що залишається футболістом ПСЖ, але його просто не помічає тренерський штаб і вже відверто ненавидять уболівальники. Під час гри першого туру Ліги 1 фани ПСЖ спрямували проти бразильця акцію і закликали його забиратися з команди.

Водночас все частіше з’являється інформація про інтерес до Неймара від мадридського Реала. Подекуди навіть йшлося про наявність офіційної пропозиції. Додавали напруги ситуації і представники ПСЖ, які підтверджували факт перемовин не тільки із Барселоною. На це одразу публічно відреагувало декілька гравців Барселони, які сказали, що були би раді поверненню Неймара. Тепер до перемовин підключився і капітан команди. За інформацією ЗМІ, Ліонель Мессі мав телефонну розмову із Неймаром, в якій переконував гравця не переходити в Реал і дочекатися, поки Барселона та ПСЖ домовляться між собою.

Невдовзі після цього Gol TV показав, як до офісу каталонського клубу прибув якийсь чоловік. Іспанські ЗМІ одразу припустили, що це юрист Неймара і він приїхав для вирішення певних трансферних питань.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Оце так любов до футболу! Жінка прикувала себе наручниками через команду

Чи чули ви колись про команду Бері? Насправді це один із найстаріших футбольних клубів Анг…