Ситуація із переходом Неймара досі залишається невизначеною. Бразильський вінгер поки що залишається футболістом ПСЖ, але його просто не помічає тренерський штаб і вже відверто ненавидять уболівальники. Під час гри першого туру Ліги 1 фани ПСЖ спрямували проти бразильця акцію і закликали його забиратися з команди.

Водночас все частіше з’являється інформація про інтерес до Неймара від мадридського Реала. Подекуди навіть йшлося про наявність офіційної пропозиції. Додавали напруги ситуації і представники ПСЖ, які підтверджували факт перемовин не тільки із Барселоною. На це одразу публічно відреагувало декілька гравців Барселони, які сказали, що були би раді поверненню Неймара. Тепер до перемовин підключився і капітан команди. За інформацією ЗМІ, Ліонель Мессі мав телефонну розмову із Неймаром, в якій переконував гравця не переходити в Реал і дочекатися, поки Барселона та ПСЖ домовляться між собою.

Невдовзі після цього Gol TV показав, як до офісу каталонського клубу прибув якийсь чоловік. Іспанські ЗМІ одразу припустили, що це юрист Неймара і він приїхав для вирішення певних трансферних питань.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Фальшивий чемпіон. АЗ звернувся в УЄФА, щоби позбавити Аякс першого місця

Скандальне рішення може мати наслідки …