Курйозний привоз та дубль Довбика. Дніпро-1 розбирається з чемпіоном. ВІДЕО

СК Дніпро-1 провів черговий спаринг на зимових зборах. Матч із боснійським Борацем видався результативним та веселим.

Дніпряни вийшли вперед уже на 4-тій хвилині – Ді Франко не змарнував пас під удар від Ярмолюка і вколотив м'яч по центру воріт крізь частокіл оборонців.

Далі слово взяв Довбик. У першому таймі найкращий на тепер бомбардир УПЛ забив ногою, зорієнтувавшись після розіграшу з кутового. А по перерві чудово замкнув головою навіс Кравченка з правого флангу. Так рахунок став 3:1.

І тут стався привоз. Борац розгорнув атаку одразу після розіграшу з центра поля. Оборонці Дніпра-1 ніби загрозу нівелювали, віддавши Кінарейкіну. Голкіпер українського клубу щойно вийшов на заміну, уперше торкнувся м'яча і повернув його ближньому – Нельсону. Далі – дивіться самі.

Дніпро-1 зрештою зміг довести контрольний поєдинок до перемоги – 3:2.