Курйоз дня. Кріштіану Роналду вдарив сина кубком

Це святкування чемпіонства Кріштіану Роналду та його син точно запам’ятають надовго. Після домашнього матчу з Аталантою туринці отримали золоті медалі та Кубок Серії А. Однак вже після нагородження стався курйозний епізод.

Роналду так захопився позуванням перед журналістами, що не помітив, як ненароком вдарив сина кубком по голові. Утім, Роналду-молодший швидко оговтався від удару.

Кріштіану Роналду разом із Ювентусом став чемпіоном Італії. У свій перший сезон в Серії А португалець зіграв 43 поєдинки, забив 28 м’ячів та віддав 13 асистів. Ще й став MVP сезону в країні за даними Opta Sports і Netco Sports. Враховувалися матчі у чемпіонаті, Кубку та Суперкубку Італії.

Для Роналду Італія стала вже третьою країною, у якій він виграв чемпіонство. До цього Кріштіан зробив це в Англії у складі МЮ та в Іспанії у складі Реала.