Курйозний дубль і асист за 5 хвилин! Гравці збірної України розбивають суперника. ВІДЕО

Українські легіонери у Бельгії провели видатний матч. У 33-му турі Ліги Жупіле Гент Романа Безуса, Романа Яремчука та Ігоря Пластуна здобув розгромну перемогу над Шарлеруа 4:0. Яремчук і Безус вийшли у стартовому складі та доклалися до розгрому суперника. Вже на 4-й хвилині гри Яремчук змістився на лівий фланг, отримав м’яч і віддав пас під удар Безусу. Постріл півзахисника намагався накрити оборонець, але в підсумку м’яч тільки дещо змінив траєкторію польоту і опинився у воротах.

А ще за 4 хвилини Роман Безус оформив дубль. Українець заробив пенальті і сам його реалізував. Два голи у ворота Шарлеруа стали першими для Безуса у чемпіонаті Бельгії.

Тож Гент переміг 4:0, зберіг за собою 9-ту сходинку в Лізі та наблизився до Зульте-Варегема. Команді українців важливо потрапити у ТОП-8, щоб мати можливість поборотися за місце в єврокубках на наступний сезон.