Домашня сторінка Актуально Кваліфікація до Євро розпочалася з перемоги! Збірна України U-21 на характері здобуває 3 очки в матчі з сербами

13 читачів онлайн
3
18,635

Відбір до Чемпіонату Європи стартував із перемоги

Збірна України U-21 розпочала кваліфікацію до Євро-2023 (U-21.) Першим суперником команди Руслана Ротаня стала молодіжна збірна Сербії, з якою українці грали на виїзді.

На початку зустрічі збірна України ледь не вийшла вперед після кутового. Після подачі Назаренка від прапорця м’яч перелетів голкіпера і влучив у стійку, але, на щастя сербів, вилетів у поле.

Та все ж на 14-й хвилині підопічні Ротаня повели у рахунку. Синьо-жовті розігнали швидку атаку, Криськів біля штрафного майданчика суперника обігрався в стіночку з Вівчаренком і з тринадцяти метрів пробив точно в кут воріт – 0:1.

В середині першого тайму міг подвоювати перевагу Вівчаренко. Захисник Динамо виходив віч-на-віч із голкіпером після передачі Бондаренка, але переграти воротаря не зумів.

Серби ж за перші 45 хвилин не зуміли створити бодай один гольовий момент біля воріт Нещерета.

На старті другого тайму Криськів міг робити дубль

Судаков розрізною передачею з власної половини поля виводив півзахисника Металіста 1925 майже на вихід із воротарем. Але гравець не зумів далеко відірватися від захисника і був змушений пробивати з лінії штрафного майданчика. Удар вийшов невдалим, тож воротар забрав м’яч до рук.

У другій половині зустрічі серби помітно активізувалися і були близькі до того, щоби забити. Спочатку Тедич на 65-й хвилині головою влучив у поперечку (варто відзначити, в цьому моменті у нападника зафіксували положення поза грою). А потім на 78-й хвилині той же Тедич небезпечно пробивав у нижній кут воріт з близької відстані. Лише чудова реакція Нещерета врятувала збірну України.

До кінця матчу українці, попри натиск суперника, зуміли зберегти свої ворота сухими і здобути першу перемогу в дебютному матчі цієї кваліфікації до Євро-2023.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …