Федерація футболу Волині отримала нового голову. Голосування відбувалось у відкритій формі. Більшість делегатів після двох турів волевиявлення схилились на бік чинного президента – Віталія Кварцяного. Головним опонентом на виборах у екс-тренера Волині був заступник прокурора області – Ярослав Голинський.

Кварцяний VS прокуратура

Я ж не лізу на місце прокурора © Віталій КварцянийПрезидент Федерації футболу Волині – відверто про втручання у футбольну систему країни??

Опубліковано FootballHub 2 грудня 2017 р.

Нещодавно Кварцяний заявляв про втручання у роботу футбольних федерацій з боку третіх осіб. Через такий тиск, зі слів президента Волині, футбольні люди в багатьох областях України залишились поза діяльністю. Опонента Кварцяного критикували через спробу поєднувати посади і те, що він тримав у таємниці імена людей зі своєї команди.

Під час передвиборчої промови Віталій Володимирович був настільки зворушеним, що ледь не просльозився.

Приємно бачити вас в такому футбольному товаристві. Можу сказати, що ми відчули зараз свою роботу. Я думаю, що ви зробили дуже багато. Хочу подякувати всім, хто брав участь у розвитку волинського футболу”, – почав говорити Кварцяний.

Волинський футбол буде розвиватися далі. За цей період можу сказати, що наша Федерація тісно співпрацювала з Федерацією футболу України. Нам було не просто, ми не спеціалісти юридичних законів, ми не вивчали конституційні права, а займалися футболом, тому, напевно, допускали помилки в різних юридичних моментах. Але дякуючи ФФУ ми вчилися, старалися робити все по регламенту ФФУ і статуту ФФВ.

Віталій Кварцяний був обраний головою Федерації футболу Волині у 2013 році. На початку цього сезону багаторічний наставник Волині оголосив про завершення тренерської кар’єри.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Магічна ліва. Гол Малиновського допомагає Аталанті розбити Парму. ВІДЕО

Аталанта 35 турі Серії А завітала в гості до Парми …