Кварцяний: Повернутися? У Волині є хороший тренер. ЕКСКЛЮЗИВ

Колишній наставник луцької Волині Віталій Кварцяний дав ЕКСКЛЮЗИВНЕ інтерв’ю ПРОФУТБОЛУ.

Як вам зараз ця Волинь? Чи може клуб вийти у Прем’єр-Лігу?

Регламент зараз такий, що виходить напряму одна команда. Дві команди, які посідають друге і третє місця, грають стикові зустрічі. І зараз боротьба йде саме за ці позиції. Дніпро дістати вже важко, тому що вдома не вдалося виграти. Якщо вдасться провести вдало решту матчів, то шанси звичайно є. Хлопці будуть старатись. Тренуються, стараються, хочуть впіймати цей шанс. Ну побачимо, як воно вийде далі.

Матч проти Оболоні ключовий? Навіть ви приїхали.

У нас всі матчі з Оболонню ключові. І у Вищій лізі, і в Першій. Було б добре, щоб ми з ними зустрічалися тільки у Вищій лізі. Завжди були в нас матчі цікаві. Пригадую, що ми в Луцьку програвали 0:3 і виграли 4:3. І тут ми програли 4:5 чи 3:4. Матчі у нас завжди дуже цікаві, напружені, клуб такий безкомпромісний.

Чи хоче Віталій Кварцяний знову тренувати🤔Відповідь у програмі ПРОФУТБОЛ ⚽Дивіться великий сюжет з екс-тренером Волині на 2+2 Телеканал🔜

Опубліковано FootballHub Неділя, 14 квітня 2019 р.

Чи у вас бажання повернутися до тренерської діяльності?

Не хочу бути нескромним, але багато ваших колег мені телефонує. Я кажу, що не даю інтерв’ю. Тільки вам вперше. Поки вибори президента не пройдуть, ми не будемо знати куди країна рухається . Зараз, поки-що бачите який футбол. Блохін каже, що матчі української Прем’єр-Ліги проходять не дуже видовищно і він майже не дивиться. А Блохін дуже добре розбирається у футболі. А в нас бачите навіть Кубок України. Ми теж колись виходили у півфінал. Навіть двічі. Один раз у Першій Лізі. І я не хочу нікого з наших колег образити. Але одні говорять, що Перша Ліга дуже підтягується до Вищої. А я хочу сказати, що Вища Ліга спадає до Першої за рівнем майстерності. Зараз ми бачимо порожні стадіони. Якщо зміниться ментальність людей, захочуть іти на стадіон, дивитись матчі, футболістам буде цікавіше грати. Чи може футболісти почнуть грати в інший футбол. Цікавіший, напруженіший, не такий, коли тримають цей м’яч і подовгу розігрують, по півгодини не видно воріт. Але український народ завжди має бажання бути серед лідерів. Я думаю, якщо молодість застукає в серце, тоді може і колись вернемся. В нас ще все попереду.

На матчі Металіст – Дніпро було 22 тисячі вболівальників.

Це Харків. Навіть якщо ми будемо жити в кріпосному суспільстві, то у Харків завжди буде повний стадіон. Мінімум 20 тисяч. Буде Перша, Друга, П’ята чи навіть вища ліги. Як Металіст вийде у Вищу Лігу, там буде по 30 тисяч ходити. У Харкові дуже сильний уболівальник, там укорінилася система вболівальницька . Її не зрушиш нічим.

А якщо Волинь вийде у вищу лігу, буде 12 тисяч. Особливо, якщо ви повернетеся.

У Волині є хороший тренер Тлумак. Він добре, серйозно займається, оптиміст. Так що тут не тактично говорити про якісь там напрямки.

Вболівальники люблять перші місця. Якщо ми будемо грати у Другій Лізі на першому місці, то буде вісім тисяч. Будемо лідирувати у Першій Лізі буде 9 чи 8 тисяч. А будемо грати у Вищій Лізі на 6 місці, то буде 4 тисячі. Отакий в нас вболівальник. На Шахтар збереться повний стадіон. На Динамо буде 90 % вболівальників.

Але хотілося, щоб стабільно ходило 8-10 тисяч, як це було колись. Я пам’ятаю ці часи, 2010 рік, 2001-2002 роки. Мінімум 8 тисяч на нас ходило.

Передайте вітання луцьким вболівальникам.

Вболівальникам бажаю натхнення і оптимізму. Так само, як і нам тренерам, і футболістам. Щоб наші мрії про цікавий результативний футбол, із заповненим максимально стадіоном і вболівальниками, щоб ми повернулися в цю ауру величезного футболу. От це я бажаю всім футбольним людям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Волинь Кварцяного на хлібзавод ходила

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також