Перед початком виконкому ФФУ журналісти FootballHub зустріли у Будинку футболу Віталія Кварцяного. Президент Волині розповів про свої трудові будні, справи у Першій Лізі та перспективи збірної України.

НАЖИВО??Кварцяний: Зараз футболісти роблять все, щоб не грати.Включення із виконкому ФФУ. Інтерв'ю із Віталієм Кварцяним.

Опубліковано FootballHub 6 листопад 2017 р.

Поживаємо нормально, футбол в Луцьку стабільно представлений командою Волинь. Сказати відверто, людям футбол став не надто цікавий. Масовий футбол в Луцьку розвивається і обласний на хорошому рівні. Багато дитячих команд створили і міська федерація футболу і обласна.

 Якщо є накладка я намагаюсь переключати телевізор і дивитись Прем’єр-Лігу. Шкода, що німецьку лігу, яка подобалась мені більше всіх, зараз не транслюють наші канали. Українські чемпіонати я дивлюсь, щоб бути в курсі. Мені цікаво хто з футболістів як представляє клуб, як прогресує, чи є якісь гравці, які в перспективі можуть стати серйозними футболістами.

Я зараз не треную, але цікавлюсь усіма клубними питаннями: U-19, перша команда. Звичайно, контролюю, мені цікаво знати і по роботі, і так. Всі дитячі команди, які грають в чемпіонаті України.

Я люблю футбол швидкий, м’яч повинен швидше доставлятись до чужого штрафного майданчика. Часто дивлюсь футбол…я переключаю. Там падають, лежать, пауза, суддя багато свистить. В нашому чемпіонаті часто так, ну дуже багато пауз. В Першій Лізі практично неможливо дивитись і всидіти в кріслі. У нас на першості області заміни після 90-ї хвилини заборонені.

Не можна сказати, що наша збірна виглядала не позитивно. Шевченко гру окультурив, але замало ризику, а людям цікаві моменти. Не вийшло поки зробити гру більш агресивною в атаці, пресинг глибокий. Добігти до гравця 10 метрів – не пресинг, треба в шнурівки до футболіста залізти, в контакт піти, плече в плече.

Ісландці теж не до кінця пресингують, вони просто габаритні, потужні. Мені подобається ця команда. Вони і виглядають пріоритетно. Вони коли грають відразу видно, що їх важко обіграти. Вони вже за пів крорку до перемоги, а в нас до перемоги є дистанція, ми добігаємо.

Я вам скажу комплімент. Ви мені сильніші все одно. Ви вели репортаж із Цихмейструком, мені сподобалось, хоч ви багато бесідуєте. Якщо є матч то його треба коментувати, щоб задниця була в милі. Головне – у вас є кваліфікація, але робите все із запасом, не випалюєте себе на коментарі. Менше статистики, більше ігрових конкретних моментів. Деякі коментатори – просто можна заснути, дехто спить і одночасно щось там коментує.

Був би інтенсивніший, то Діма був би в мокрій футболці, Бебех в мокрих трусах, штанах. Бебех – Бобіньйо якийсь, бразильський стиль такий. Все швидко, чітко у вас, але мало даєш себе. Ти вмієш, не буду казати, що не вмієш, і Діма теж. Ви все знаєте, тільки ви повільно, спокійно, як футболісти, які ходять по полю.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

ПФЛ прийняла рішення по матчу Рух – Металург Запоріжжя

Довго в Професійній футбольній лізі не думали і повідомили своє рішення на лист Металурга …