ФІФА заблокувала доступ для купівлі квитків особам із окупованого Росією Криму. Справа в тому, що сервер через який відбувається оформлення перепусток не розглядає територію півострів як територію нашого північного сусіда.

Точно така ж проблема з такою помилкою була і під час продажу квитків на матчі Кубка Конфедерацій, що проводився під егідою ФІФА. Господарем цього турніру теж була Росія. Інтерфейс сайту ФІФА не бачить Крим як Росію.

Є певна санкційна історія: ФІФА вважає Крим частиною України. При реєстрації аккаунта на сайті ФІФА інтерфейс видає помилку саме на території півострова. Не допомагає і використання vpn-серверів. Причому не важливо – вписуєте ви при реєстрації в поле “Країна” Україна чи Росію – все одно вискакує ця помилка, – прокоментував ситуацію президент Кримського футбольного союзу Юрій Ветоха.

ФІФА визнає Крим територією Україну, тому під час реєстрації акаунту на сайті інтерфейс видає помилку, навіть при використанні VPN – серверів. Окрім того Крим позбавили можливості транслювати матчі Чемпіонату Світу у фан-зонах.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ Суперфінал. Обирай свою фаворитку

9 турів мега-конкурсу #ПОКАЖИФАНАТАМ позаду і настав час обрати найкращу вболівальницю.  …