Кияни влаштували гольову феєрію. Динамо громить команду із Сербії. ВІДЕО

Останній турецький збір Динамо розпочало поєдинком з Інджією, яка представляє другий сербський дивізіон.

Вже із перших хвилин було помітно, що кияни значно переважають свого суперника у класі. Серби дуже часто обрізалися, давали багато вільних зон і не встигали накривати динамівців.

Підопічні Луческу створили чимало моментів у першому таймі. Непогано пробивав Дубінчак з лінії штрафного майданчика — над поперечкою після рикошету. Був ефектний постріл Гармаша у стійку. Вербич спочатку пробив у поперечку, але вже за деякий час забив. Сидорчук вчасно віддав передачу у штрафний майданчик, куди вже забігав словенець, тому Вербичу залишалося лише влучити у ворота — 1:0.

Другий забитий м'яч на рахунку Карлоса Де Пени. У цьому епізоді дуже добре зіграв Дубінчак. Лівий захисник Динамо протягнув м'яч до штрафного майданчика і віддав між двох захисників на Де Пену. Уругваєць чітко пробив у лівий від голкіпера кут — 2:0.

Гравці Інджії створили декілька небезпечних моментів, але хорошу гру у воротах продемонстрував Бойко.

На початку другого тайму голом відзначився Ванат. Нападник киян обігрався з Циганковим, увійшов до штрафного майданчика і пробив з гострого кута — 3:0.

Прекрасну нагоду забити змарнував Ілля Шкурін. Білорус отримав передачу від Кулача, але з меж штрафного майданчика не зміг влучити у ворота.

Красивим голом зі штрафного міг відзначитися Буяльський, але український півзахисник пробив над поперечкою.

Дещо пізніше Віталій таки забив у цьому поєдинку. Воротар невдало розіграв м'яч, Буяльський скористався цією помилкою і перекинув голкіпера Інджії — 4:0. Цей гол став останнім у матчі.

Динамо розпочинає третій зимовий збір із впевненої перемоги.