Претендент на чемпіонство у рубриці Технічний чи дерев’яний Кирило Ковалець розповів і показав багато класного.

Про футбольну династію Ковальців:

Спілкуюся з батьком (прим.ред Сергій Ковалець – футбольний тренер, який зараз працює у Першій Лізі, тренує Оболонь-Бровар) після матчів і в основному він завжди підтримує. Багато що я почерпнув від нього, тому його підтримка особливо важлива, як і від моєї сім’ї.

Чи стану тренером? Ще особливо про це не думав, але дивлюся, що зараз багато молодих тренерів. Думаю, що оберу цей шлях, тим паче, мені є в кого вчитися.

Про мету Олександрії в УПЛ:

Літні збори були нелегкі. Я прийшов у команду, проходив акліматизацію, знайомився з хлопцями. Товариські матчі нам не давалися, адже результату не було, мало забивали і була якась нервовість.

У першій грі чемпіонату грали у Львові з Карпатами і за матч створили стільки моментів, більше, ніж за увесь збір. І потім все пішло. Коли ми так високо піднялися (не раз про це з хлопцями говорили), то не можна сходити зі шляху. І є мета – 3 місце, яку потім перед нами і президент поставив. Це ні для кого не секрет. Для всієї України це буде сенсація, а для Олександрії і нашого президента це стане історією!

Про цікаві вправи Олега Дулуба в Чорноморці і Володимира Шарана в Олександрії:

Грали в регбі футбольним м’ячем. Готувалися до матчу на поганому полі і Дулуб сказав, що сьогодні гратимемо в регбі футбольним м’ячем, щоб підготуватися до боротьби.

А у Шарана граємо в футбольні хрестики-нулики. Стаємо в дві шеренги і біжимо до кілець, які розставлені за принципом гри у хрестики-нулики, де кладемо маніжку. І на логіку працюємо, і емоції позитивні.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Карпати не пройшли тест! Матч із Маріуполем скасують?

Невтішні новини зі Львова. Матч Карпати — Маріуполь можуть скасувати через коронавірус у л…