Домашня сторінка Актуально Київська прогулянка Миная. Гол плюс пас новачка Раміреса допомагає Динамо. ВІДЕО

8 читачів онлайн
1
5,596

Після перемог над Вересом та Зорею Динамо мало намір продожити вдалу для себе тенденцію у перенесеній зустрічі 1 туру УПЛ. До Києва завітав Минай із Євгеном Селезньовим у основі.

Мірча Луческу продовжив експеременти зі стартовими складом, випустивши зліва Віктора Циганкова, а в нападі – Еріка Раміреса:

Господарі не надто квапливо розпочали зустріч, але поступово почали створювати свої нагоди. Перший супершанс мав Рамірес, який після передачі Караваєва вийшов віч-на-віч з Кучером і пробив – м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт Миная.

Виправився за таку невдачу єдиний легіонер киян у стартовому складі на 19 хвилині. Венесуелець після закидання з глибини прийняв м’яч і вийшла дуже хороша скидка на Буяльського. Атакувальний півзахисник Динамо в один дотик шедевральним ударом перекинув Кучера – 1:0.

Фото ФК Динамо Київ

Підопічні Луческу на хвилі успіху створили ще декілька небезпечних моментів біля воріт гостей, але влучності ударам киян явно не вистачало.

У компенсований до першої половини час динамівцям все ж вдалося провести ще одну результативну атаку. Циганков виграв верхову боротьбу, Буяльський в темп віддав пас на Караваєва, а той викотив Раміресу вже на порожній кут воріт Кучера – 2:0!

У другому таймі Динамо продовжило атакувати беззубих гостей.

Міг на 50 хвилині довести рахунок до розгромного Віктор Циганков. Капітан киян з правої пробивав після скидки від все того ж Раміреса – Кучер в стрибку потягнув м’яч з кута власних воріт.

Господарі після серії замін зменшили оберти і дали трішки пограти в футбол Минаю. Закарпатці намагалися атакувати, але потурбувати Бущана цього вечора гостям так і не вдалося.

Динамо впевнено перемагає і виходить на перше місце УПЛ. Цю сходинку кияни за очками розділяють із чернігівською Десною.